Gjest Maikana Skrevet 3. februar 2006 #1 Skrevet 3. februar 2006 Tenkte jeg skulle lage noe godt til middag i dag, men har så lyst til å lage noe litt annerledes.. Er det noen som har lagd Kjærlighetsgryten som det står oppskrift på i magasinet? Den så ganske god ut!
søndagsengel? Skrevet 3. februar 2006 #2 Skrevet 3. februar 2006 Enig at den ser god ut! Gir du tilbakemelding hvis du prøver den?
Nella Skrevet 3. februar 2006 #3 Skrevet 3. februar 2006 Har fått servert jambalaya 1 gang og det var ihvertfall kjemepgodt. Men mener det var reker i den istedet for kylling bare.
Gjest piaf Skrevet 3. februar 2006 #4 Skrevet 3. februar 2006 Jeg lager jambalaya med kylling, reker, bacon og brun basmatiris, og bruker hjemmelaget kyllingkraft og herm. tomater som basis. Ellers løk, grønn paprika, stangselleri og hvitløk i likhet med oppskriften her, og cayenne og timian som krydder. Helheten gir en svært særegen smak - kjempegodt.
Gjest Maikana Skrevet 3. februar 2006 #5 Skrevet 3. februar 2006 Enig at den ser god ut! Gir du tilbakemelding hvis du prøver den? ← Det skal jeg gjøre søndagsengel!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå