Gjest lilletroll Skrevet 2. februar 2006 #1 Skrevet 2. februar 2006 Jeg så en dame med en skitstilig Blend jeans, men spurte ikke hvor hun hadde kjøpt dem...noen som vet hvilken butikk som fører dette merket? Buksen hadde for øvrig stoore baklommer, men var ikke noen sagge/baggy bukse egentlig. Hadde ganske vide rette ben. (men ikke veldig vide heller). Noen som har noen som helst anelse om hvilken bukse jeg snakker om, eller evt et sted på nettet jeg kan finne en sånn?
Gjest lilletroll Skrevet 2. februar 2006 #3 Skrevet 2. februar 2006 Visste ikke at det var en butikk som het det jeg....kan ikke huske å ha sett det heller, men de er kanskje bare i de største byene?
Gjest Jalileh Skrevet 2. februar 2006 #4 Skrevet 2. februar 2006 Hehe... ja det finnes her i Oslo i allefall.
Gjest KATTAstrofe Skrevet 2. februar 2006 #5 Skrevet 2. februar 2006 Jeg så en dame med en skitstilig Blend jeans, men spurte ikke hvor hun hadde kjøpt dem...noen som vet hvilken butikk som fører dette merket? Buksen hadde for øvrig stoore baklommer, men var ikke noen sagge/baggy bukse egentlig. Hadde ganske vide rette ben. (men ikke veldig vide heller). Noen som har noen som helst anelse om hvilken bukse jeg snakker om, eller evt et sted på nettet jeg kan finne en sånn? ← Jeg har en slik bukse, og den er kjøpt på Blend. Blend finnes overalt, til og med i bittesmå byer.
Gjest Gjest Skrevet 3. februar 2006 #6 Skrevet 3. februar 2006 Jack and Jones bruker å ha blend bla Hvor i Telemark holder du hus?
Gjest lilletroll Skrevet 3. februar 2006 #7 Skrevet 3. februar 2006 Jack and Jones bruker å ha blend bla Hvor i Telemark holder du hus? ← Grenland, så da kan jeg kanskje bare åpne øynene neste gang jeg er på Down Town så finner jeg Blend....?
Gjest Gjest Skrevet 20. september 2007 #8 Skrevet 20. september 2007 du kan også gå inn på smartgirl.no der har de mange Blend bukser
Ce'Nedra Skrevet 20. september 2007 #9 Skrevet 20. september 2007 Ligger en Blend She-butikk på Karl Johan i alle fall.
L@dy Skrevet 24. september 2007 #11 Skrevet 24. september 2007 Oslo City også. Hvor da? er usikker, men er det i 2 etasje?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå