Gå til innhold

Har en kjæreste som fryser når jeg tar kontrollen


Anbefalte innlegg

Skrevet

Merker at han blir stiv og vet ikke hva han skal gjøre når jeg tar kontrollen, suger han eller vil ri og styre han . Likevel ser jeg på historikken av pornologgen hans at det er nettopp slike snutter han ser på. At dama tar kontrollen. Hvorfor blir han så rar og stivner når jeg tar kontrollen da?

Anonymkode: 76dbc...e6e

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kanskje fordi du ikke har noen god personlig hygiene? 

Anonymkode: 111c7...e80

Skrevet
AnonymBruker skrev (1 minutt siden):

Kanskje fordi du ikke har noen god personlig hygiene? 

Anonymkode: 111c7...e80

Det har jeg 🤣

Anonymkode: 76dbc...e6e

Skrevet

Skru opp varmen litt? Vondt å fryse.

Anonymkode: 09c60...403

Skrevet (endret)

 

Du kan pule han så da klarer du sikkert å spørre også

Endret av Korsihalsen
Skrevet

Hva man ser på porno, er ikke nødvendigvis hva man vil gjøre. Det er fantasi.

Anonymkode: 61ad0...68f

Skrevet

Det er ikke alltid man vil oppleve det man fantaserer om. Snakk med han. For alt vi vet misforstår du reaksjonen hans.

Skrevet
22 minutter siden, AnonymBruker said:

Merker at han blir stiv og vet ikke hva han skal gjøre når jeg tar kontrollen, suger han eller vil ri og styre han . Likevel ser jeg på historikken av pornologgen hans at det er nettopp slike snutter han ser på. At dama tar kontrollen. Hvorfor blir han så rar og stivner når jeg tar kontrollen da?

Anonymkode: 76dbc...e6e

Det er nok bedre å spørre han enn oss... samtidig som du spør han om hva han faktisk liker. Fortell gjerne hva du selv liker og se hva dere felles syns er bra.

Det at du "tar kontrollen" betyr ikke at han bare skal ligge der som en planke.
Prøv å få han med og inkluder han:
... ta tak i henda hans og plasser dem der du vil ha dem,
... fortell ham mens du rir ham at du blir så innmari kåt om han tar deg på puppene eller har henda på rumpa di og drar deg ned pikken hans
... len deg litt tilbake og lag litt show, la han se pikken gli inn og ut av deg


Det er mange muligheter du har for å hjelpe han i gang, men det vil uansett bare være "krydder" i forhold til god kommunikasjon om hva dere liker i senga. Det kan være noe så enkelt som at han er usikker på hva han skal gjøre. Litt avhengig av erfaring så kan det være vanskelig å slappe av og "tillate seg" å bare nyte ... å bli knulla. Det er mye skriverier om hvor mye "han skal gi henne orgasme", råd og tips til hva han skal gjøre for henne .. å være en god giver. Men det er lite som skrives og sies om å være en god "mottaker".


Litt banalt eksempel for å sette det på spissen ... hva fader gjør man egentlig når en bønsj folk står og synger bursdagssangen for deg? (Det kan være litt sånn med sex for noen også).

Skrevet

Hadde samme følelsen første gang jeg og dama prøvde vannsport med meg som mottaker.

Anonymkode: 47cca...80b

Skrevet

La han beholde dyna på, så blir han ikke så kald.

Anonymkode: ff95a...cca

Skrevet

Snakk med ham om det! 
Hvorfor er ikke kommunikasjon det første man tenker på, i situasjoner som dette? 

Skrevet

Har han vist deg loggen eller har du snoket?

Anonymkode: f5c4d...bfd

  • Liker 1
Skrevet

Og hva sier han når dere snakker om dette...? Å tenne på å se på noe, betyr ikke at man nødvendigvis ønsker å gjennomføre det, særlig ikke på andres initiativ. 

Anonymkode: ae169...a92

  • Hjerte 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...