Gå til innhold

Kan ikke huske å ha kastet leketøyet mitt


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei. Eh. Jeg må bare få det ut, for jeg er litt stressa. Jeg er generelt en stressa person som fader ut litt en gang i blant. For noen måneder siden bestilte jeg et leketøy på nett, faktisk mitt aller første fordi jeg er blitt alene og ja.. var ganske nytt for meg. Uansett, jeg la leketøyet i en stoffpose langt inn i klesskapet så kun jeg visste hvor den var. 

Mener å huske jeg hadde en uke hvor jeg følte utrolig skam og følte meg skitten, men faktisk ikke huske at jeg kastet den i søpla selvom jeg tenkte tanken flere ganger. 

Nå er den altså borte . Eksmannen har vært her og passet barna, men vet han ikke går i klesskapet mitt . Heller ikke barna. 

Jeg kan bare ikke huske å ha kastet den . 

Som veldig mye annet er det perioder som bare forsvinner vekk fra minnet og det går utover veldig mye annet dessverre.. 

Det er egentlig ikke noe spørsmål her, men jeg måtte bare få det ut. jeg er flau.

Anonymkode: 566d4...26c

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg vet ikke. Kanskje du har lagt det et annet sted?

Skrevet

Det som ikke er brent eller stjålet, kommer for en dag 🙂

Når du finner det, ler du høyt og sier "det var DER jeg la deg ja"

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...