Gjest Helene1 Skrevet 1. februar 2006 #1 Skrevet 1. februar 2006 Hei Jeg hadde en SA 26 desember. Blødde masse. Var 9 uker på vei. Etter 3 uker med blødninger ble det utskraping 16 januar. Etter det har jeg tempet for å finne en evt EL. Men tempene mine går bare opp og ned og opp og ned. Og de siste dagene har de holdt seg mest nede. Er det ikke vanlig å få EL i syklus etter utskraping? Jeg er i dag på dag 17, har vanligvis EL på dag 14 (temper til vanlig også). Håper noen har erfaring med temping etter utskraping eller andre råd etc. Takk for hjelpen! Klem fra Helene
Gjest Epona Skrevet 1. februar 2006 #2 Skrevet 1. februar 2006 Hei! Først en klem Jeg fikk mens 4 1/2 uke etter utskrapning, men jeg tror ikke jeg hadde EL den første syklusen. Jeg temper ikke, og testet heller ikke for EL den syklusen så jeg kan ikke si det sikkert, men alt var anderledes enn en vanlig syklus i forkant av den mensen. Selve mensen var også anderleses. Men nå er jeg i rute igjen, har akurat hatt mens nr to etter min utskrapning. Lykke til videre
Chiquita Skrevet 1. februar 2006 #3 Skrevet 1. februar 2006 Normalt å ikke få EL den første syklusen etter SA ja. Og det er også normalt at syklusen er litt "i ulage" etter en SA.
Gjest Tiny i.i. Skrevet 1. februar 2006 #4 Skrevet 1. februar 2006 Jeg hadde utskrapning 1/11-05 og fikk første el for en uke siden.
Iroim Skrevet 1. februar 2006 #5 Skrevet 1. februar 2006 Der fikk jeg endelig bekreftet at det er vanlig med litt ustabile sykluser etter SA/MA... Sitter her to dager på overtid, og er litt frustrert... Men har ingen graviditetstegn, så regnet med at mine sidligere super stabile sykluser på 30 dager har sviktet meg..... Selv om jeg har hatt en mens etter utskraping... Lykke til alle graviditetsjagere
Snøengel Skrevet 19. februar 2006 #6 Skrevet 19. februar 2006 Hadde en MA 30 jan. Fikk beskjed av gynekologen at EL vanligvis kommer 2-3 uker etter en SA/MA. Nå fikk jeg mensen tilbake bare noen få dager etter utskrapningen Men som legen også sa så er det meste normalt, det er ingen fast mal, desverre.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå