Gå til innhold

Dobbelbursdag og gave


Anbefalte innlegg

Skrevet

Gutten vår er invitert i dobbelbursdag, to som skal feire sammen fra barnehagen. Hun ene er god venn med oss utenfor barnehagen, og vi har vanligvis gitt bursdagsgave for 200,-

Hva ville dere gjort nå som hun skal feire sammen med en annen? Føles feil å gi et barn gave til 50,- og et annet til 200,- i selve besøket. 

Anonymkode: d0a91...7ef

Videoannonse
Annonse
Skrevet

100kr til hver, tenker jeg. Da får begge ungene gave til samme sum. Blir VELDIG feil å gi en gave til 200kr og en til 50kr ja.

Anonymkode: c1181...048

  • Liker 6
  • Nyttig 1
Skrevet
AnonymBruker skrev (Akkurat nå):

100kr til hver, tenker jeg. Da får begge ungene gave til samme sum. Blir VELDIG feil å gi en gave til 200kr og en til 50kr ja.

Anonymkode: c1181...048

50,- er summen som er vanlig å bruke på gave i slike barnebursdager, vil ikke begynne å heve beløpet (blir sikkert lite populært blant andre foreldre 😅)

Anonymkode: d0a91...7ef

  • Liker 2
Skrevet

Barn i barnehage forstår ikke pris. Kjøp noe du tenker passer til hver av de. Jeg kunne mett dratt på litt ekstra til en bestevenn, men kommer helt an på hva jeg fant i butikken. 

Anonymkode: 39253...dcf

  • Liker 2
Skrevet

Pleier å kjøpe like gaver når det er dobbelbursdag. Rundt 50 kr til hver. Kjøper ikke dyrere gaver til noen av barna i barnehagen, bestevenn eller ei. 

Anonymkode: 20060...e23

  • Liker 3
Skrevet

Du kan ikke gi ulikt til de to. 

Anonymkode: f1305...984

Skrevet

50 krs-gave i det selskapet, og litt ekstra ved en annen anledning om dere ønsker.

Anonymkode: e569f...864

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...