Gjest Gjest Skrevet 29. januar 2006 #1 Skrevet 29. januar 2006 Vi også tenner megalomastisk på dette.. MEN, får dere hele penis inn bak der? Kjæresten min er nemlig rimelig tykk, så vi får ikke akkurat helt til... Blir som regel leking med fingre, tunge, og ytterst på penis.. Dette er jo fryktelig kjedelig, for oss begge, men mest for han føler jeg.. Dere som får den helt inn, snakker vi om tynnere peniser da, eller er det mest med tilpasning over tid? For teknikken har vi, det er helt sikkert..
Gjest Gjest Skrevet 29. januar 2006 #2 Skrevet 29. januar 2006 Vi også tenner megalomastisk på dette.. MEN, får dere hele penis inn bak der? Kjæresten min er nemlig rimelig tykk, så vi får ikke akkurat helt til... Blir som regel leking med fingre, tunge, og ytterst på penis.. Dette er jo fryktelig kjedelig, for oss begge, men mest for han føler jeg.. Dere som får den helt inn, snakker vi om tynnere peniser da, eller er det mest med tilpasning over tid? For teknikken har vi, det er helt sikkert.. ← Min første opplevelse var med en såkalt normalstørrelse Men siden har det vært både normale og litt større enn normalt. Ikke bestandig det går helt inn, men inn går det. Det er greit med nok glidemiddel og tid. Tid er en veldig viktig faktor her.
Gjest Gjest Skrevet 29. januar 2006 #3 Skrevet 29. januar 2006 Man kan få en hel hånd i fiseringen, det gjelder bare å bruke tid til å langsomt strekke ut endemuskelen.. Har selv fått store agurker greit opp i analen, gjelder bare å bruke tid og mye glidemiddel
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå