Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Hei, jeg var for å se en leilighet på leie idag. Hvor vi ble enige med utleier og fikk bekjed at vi skulle få kontrakten i løpet av kvelden. Utleieren tok våres email adresse og telefonnummer. Hittil så har ikke utleier sendt noe kontrakt, bør man sende melding og spørre etter den eller vente? 

Og kan utleier droppe å sende kontrakten selvom utleier har sagt at kontrakten blir sendt? Hvis de finner noen bedre? Eller skal de gi bekjed om det hvis de gir kontrakten til noen andre?

Endret av Srfg6
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kvelden er ikke over ennå😊 Vent til i morgen før du etterlyser den. Hvis han helt tydelig sa at dere får leiligheten, så bør han holde det. Men det er klart det kan bli ord mot ord om han mener noe annet. Kryss fingrene!

Anonymkode: 9d312...cf3

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...