Gå til innhold

Trenger tips til hemmelig nissevenn gaver


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har aldri vært med på hemmelig nissevenn før, så aner ikke hva som forventes. 
I invitasjonen sto det 1-2 gaver/oppmerksomheter i uka. Så kan jo ikke være svære greiene.

Kom med tips. Hva har dere selv fått som dere satte pris på? Hva har slått best an hos andre? Hva kunne dere tenke dere å få?

Anonymkode: dd1e5...d28

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Mamma har et sånt opplegg på jobb. Hun har gitt for eksempel de gaveeskene fra Europris med kaffe osv. i. De andre har gitt leppomade osv., men gavene koster ikke mer enn 200kr. Det er liksom grensa. Tror mamma har gitt duk og en kopp også faktisk. Er som regel jeg som finner på ting for henne 😂

Anonymkode: e9dd8...c44

Skrevet

På min jobb har vi hatt det, men kun med små gaver. Eks: lys/servietter, flakslodd, liten vin/øl, sjokoladekalender, julesnop osv. Ville forhørt meg med en kollega hvilket gavenivå folk pleier å legge seg på.

Anonymkode: 375da...609

Skrevet

Sjokoladebombe/kakao på pinne, julepynte skrivebordet/kontoret, nissesjokolade, legge igjen lapper med komplimenter/fine ord, Flaxlodd, en julekopp, fin julepynt. 

Skrevet

Vipps heller penger til en hjelpeorganisasjon framfor å vri hodet for å finne på dumme små gaver som ingen trenger.

Anonymkode: 36a1d...b65

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...