Gå til innhold

Vekk meg i mars 😝


Anbefalte innlegg

Skrevet

Like sikkert som det går mot vinter og mørketid så blir jeg sååå trett. Når kl bikker 18-19 og det er stupmørkt ute ønsker jeg i grunnen bare å legge meg. Klarer nesten ikke å holde meg våken. Legger meg  ca kl 2130 og står opp 7-8. Jeg trener  2-3 ganger pr uke. Er ute i dagslys når det passer sånn og spiser variert og forholdsvis sunt. Men er likevel stup trøtt støtt på denne årstiden? Tar b vitamin, kalsium, tran og sanasol hver dag.

Vekk meg i feb.- mars når dagslyset er tilbake…

Har du tips til meg, for å få mer overskudd ?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Lysterapi lampe.

Anonymkode: ad2e5...76d

  • Liker 2
Skrevet

Se på mulighetene til å bo et annet sted enn Norge rett under halvparten av tiden. Er ikke så vanskelig i vår moderne verden hvor det meste kan gjøres over internett.

Anonymkode: 8ece3...54a

Skrevet

Det er ikkje mørketid sør for Saltfjellet.

Skrevet

Det er ikke sikkert at tran holder for å få i deg nok D-vitaminer. Spesielt om du bruker solkrem på sommeren. Jeg fikk D-vitaminmangel til tross for et høyt inntak av fisk. Nå tar jeg 40 µg hver dag mellom oktober og mai.

Ellers misliker jeg denne tiden intens selv. Tillater meg å gå litt i hi mellom alle forpliktelsene. Men trener ute midt på dagen når det er lyst ute (bor i Sør). Jobber 100%, men bruker lunsjen til en joggetur. Viktig for meg, og arbeidsgiver syns heldigvis også det er en god idé da jeg sjeldent er syk. 

Anonymkode: 0e142...928

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...