Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har ingenting imot at mannen ser på porno og ordner seg selv - det er ikke alltid det passer med en kjapp en når man har baby og barn under 6år. MEN det jeg kjenner at gnager meg nå... Har oppdaget at mannen bruker 2-3000kr i mnd på sider som only.fans, porhub o.l... Som alle vet har utgiftene økt, og jeg kjenner at det faktisk ikke er greit at han sløser bort penger på porno når jeg handler smart og velger bort for å få betalt strømregning, lån osv.. Jeg vet ikke helt hvordan jeg skal få snakket med han om det.. er det vanlig å betale penger for porno..?

Anonymkode: 3bfed...0dc

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dette er ikke greit! Å bruke 3k på porno sider, dette er det teiteste man kan gjøre! Snakk med han pent å si, at dette er ikke greit å kaste pengene dine bort på det her. Han har jo så mange gratis nettsider han kan se på! 
 

selv om det er hans private penger det vil ikke si at han skal kaste det bort på det der, han må bruke hodet litt! 
 

prøv først på en koselig måte å si dette er ikke greit, og se hva han sier. 
 

jeg hadde ikke brukt pengene mine på OF eller PB

Skrevet

Nei, det er ikke vanlig. Virker som at det har gått for langt for samboeren din, han må bruke vanvittig mye tid med de summene du nevner. Han har kanskje et problem

Anonymkode: 6e5cb...a8a

  • Nyttig 5
Skrevet

For en bedritten mann! Porno er en ting, å i tillegg gratis. Men ha konto på Only Fans å betale damer for å vise seg frem, å som han i tillegg har mulighet til og kommunisere med er utroskap i min bok..

Anonymkode: 98474...769

  • Liker 4
  • Nyttig 1
Skrevet

Jeg ser selv på porno og pornomotstandere synes jeg innimellom kan ta seg en råtten banan men dette hadde jeg også hatt enorme problemer med. Men det tror jeg at jeg ville hatt om han hadde brukt 3 k på fluefiske eller annet i måneden. En må samkjøre økonomien sin litt i disse dager, slike egotripper går ikke. Porno er gratis i disse tider og en må nok ha særinteresser om en betaler slike summer på porno, da har en tatt skrittet et langt steg lengre enn majoriteten av de som ser på porno.

Anonymkode: d8cf9...4e3

  • Nyttig 2
Skrevet

Det hjelper sikkert ikke å snakke til han siden han ikke evner å se dette selv. 

Du kan bruke 2-3000 på onlyfans i måneden selv en periode. Sånn at han virkelig ser hvor mye penger dette blir? 

Jeg hadde aldri tatt på han igjen, men det er jo meg da. 

Ja, det blir mye for familien med 6000,- mnd, men tenker det virkelig får han til å lukte på realiteten.

Skrevet

Jeg hadde blitt fly forbanna om mannen brukte flere tusen kroner i måneden uten å snakke med meg, når vi må stramme inn for å få betalt strømregningen. Det er helt fullstendig uakseptabelt, uansett hva pengene brukes på.

Anonymkode: 7174a...970

  • Liker 1
Gjest WhisperingWind
Skrevet

Uakseptabelt. Masse gratis porno sider. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...