Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det noen her som har opplevd å miste én tvilling, tidlig i svangerskapet? Hvordan var i så fall din erfaring? Blødning? Eller fant dere ut på UL?

Anonymkode: 2ab3a...8de

Videoannonse
Annonse
Skrevet
AnonymBruker skrev (22 minutter siden):

Er det noen her som har opplevd å miste én tvilling, tidlig i svangerskapet? Hvordan var i så fall din erfaring? Blødning? Eller fant dere ut på UL?

Anonymkode: 2ab3a...8de

Fant det ut på tidlig ultralyd i uke 8. Andre tvilling døde i uke 10 oppdaget på rutine ultralyd i uke 13.  

Anonymkode: 42249...2fb

Skrevet

Mistet en trilling.  Fant ut at det var 3 på tidlig UL uke 8 - privat. Fikk det da bekreftet på UL på sykehuset uke 9. Men ved UL uke 12 var det bare 2 igjen. Merket ingenting selv. Ingen blødning, ingen smerte.. 

Anonymkode: 60c3b...43b

Skrevet

Fant det uke 8..2 sekker men bare 1 med baby i. Ikke noe bløding etc

Skrevet

Dette er ikke så uvanlig. Hadde bare en igjen på ultralyd i uke 8. Var ikke så farlig, skulle ta abort uansett.

Anonymkode: ebacb...ab5

Skrevet

Jeg hadde én blødning i uke 7, trodde jeg hadde mistet (igjen), men fant ut i UL i uke 8 at det var 2, der den ene hadde kun noen rester igjen. I TUL uke 11 var det ingen tegn på at det hadde vært 2 fostersekker. 

Anonymkode: 102ee...66e

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...