Gå til innhold

Hvor og hvordan oppbevarer du tørrvarer?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ja, som overskriften sier. Har lite kjøkken og  lite skapplass på kjøkkenet. 

Anonymkode: f0ff2...09a

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har et lager i spiskammerset hvor poser med forskjellige melsorter står i store plastbokser med lokk. Og så har jeg mindre bokser fra Clahs Ohlson i kjøkkenskapene som jeg fyller på etter behov. De kan stables veldig fint og frigjør mye plass

Anonymkode: b25f3...d39

Skrevet

Langskapet på kjøkkenet. Har lite kjøkken med få skap til oppbevaring så vi har bare det vi trenger og ikke noe mer.

Skrevet

Her står alt av tørrvarer i en lang og stor kjøkkenskuff. Alt er i lufttette bokser, sånn at det er god plass og oversiktlig. 

Anonymkode: 4c26b...7ca

Skrevet

Tørt og mørkt og normal romtemperatur. Forøvrig kan du ha ha de varene hvor du vil, gjerne i ei plastkasse under senga.

  • Nyttig 1
Skrevet

Vi har dype, store skuffer i vårt kjøkken hvor en skuff har plass til tørrvarene vi trenger regelmessig, de andre er i boden.

Anonymkode: 0fb26...26f

Skrevet

Vaskerommet.

Anonymkode: 1f3ac...221

Skrevet

Har det vi bruker oftest på kjøkkenet, og resten i boden. Det meste er i original pakning, noen få ting flytter jeg over i glasskrukker (mel, sukker, havregryn etc).

Anonymkode: a1d99...fa8

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...