Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg har et spørsmål ang. msn.

sitter på jobb nå, og hjemme har jeg msn på med "borte". dersom jeg går inn på msn på jobb (altså, en annen pc), og jeg logger meg av igjen, vil jeg da få meldinger fra kontakter hjemme på pc'en (de som jeg fikk før jeg logget meg på på jobb)?

:ler: teit spørsmål, men noen som kan hjelpe?

Videoannonse
Annonse
Gjest gjest 0
Skrevet

Nei, jeg har glemt å logge meg av hjemme og logget meg på på jobb i stedet. Da blir den hjemme logget av, og logger seg ikke på.

tror jeg da... jeg har iallefall kommet hjem til avlogget msn i disse tilfellene

Skrevet

Tror det er sånn som hun over meg sier ja. :)

Skrevet

Det stemmer. Dersom du gjør det blir "hjemme msn" kastet ut.

Skrevet

Har noen sendt meldinger til deg før du logget på msn på jobben blir de liggende på skjermen på pcen hjemme. Du logges av der når du logges på på jobben, men kan se disse meldingene når du kommer hjem igjen.

Skrevet

Logger du på en annen pc, kommer det opp et vindu på pc'en hvor du blir avlogget om at "du ble koblet på et annet sted", e.l

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...