Gjest Wasabi Skrevet 26. januar 2006 #1 Skrevet 26. januar 2006 Holder på å lage garderoberom og vet enda ikke om det blir plass til alle veskene mine der. Bare å få skoplass blir jo en greie.. Uansett så trenger jeg gode forslag til hvordan jeg best mulig kan oppbevare veskene mine - slik at jeg ser hvor vesken er og lett får tak i den.. Jeg har fire kasser med vesker (ja, jeg er gal) så de jeg ikke bruker så ofte må nok sorteres bort. Men uansett trenger mange vesker plass. Gode forslag tas mot med stor takk!
Gjest Vinga Skrevet 26. januar 2006 #2 Skrevet 26. januar 2006 Mine er slengt inn i bunnen av klesskapet.. dårlig løsning.
Gjest Gjest Skrevet 26. januar 2006 #3 Skrevet 26. januar 2006 Har du mulighet ville jeg jo selvsagt anbefalt hyllemeter på hyllemeter med veskeplasser Men for normale folk holder det kanskje å sette av en hylle eller noe med plass til veskene som brukes mest, og stappe de med silkepapir eller noe så de holder seg i formen. De som du da bruker sjeldnere kan med fordel også få silkepapir e.l. i seg og legges pent i en eske Jeg har alle mine i en stor kurvkiste i gangen, men den er snart full
Gjest Jalileh Skrevet 26. januar 2006 #4 Skrevet 26. januar 2006 Har de på en sånn giga-knagg på soverommet.
ashera Skrevet 26. januar 2006 #6 Skrevet 26. januar 2006 I bunnen av klesskapet, liggende i varetrekkene som fulgte med da jeg kjøpte dem. Hvis du ikke har varetrekk, er det lett å sy en enkel pose.
Daria Skrevet 26. januar 2006 #7 Skrevet 26. januar 2006 Har mine på en knaggrekke i gangen, de minste selskapsveskene ligger på en hylle i skapet.
Gjest Bertine Skrevet 26. januar 2006 #8 Skrevet 26. januar 2006 Har mine på en knaggrekke i gangen, de minste selskapsveskene ligger på en hylle i skapet. ← Me too Tenker på at når vi kjøper hus, skal jeg lage en skikkelig ordning for de dyrebare veskene mine Kanskje en stang med løsthengende kroker? Må jo finnes på ikea ?
Gjest Gjest Skrevet 26. januar 2006 #9 Skrevet 26. januar 2006 prøv www.theclearbox.com eller var det no.. Fine esker til de som liker system
Gjest GreenSky Skrevet 26. januar 2006 #10 Skrevet 26. januar 2006 De jeg bruker mest har jeg på hattehylla, de jeg bruker sjeldnere ligger i en hylle i klesskapet.
Cilla Skrevet 26. januar 2006 #11 Skrevet 26. januar 2006 Jeg har en knaggrekke fra Åhlens, som en kan henge på en dør. Jeg har hengt den på innsiden av en dør ut mot entreen så jeg må inn døra for å finne den vesken jeg vil ha.
Lealaus Skrevet 26. januar 2006 #12 Skrevet 26. januar 2006 De ligger i en enda større veske i bunnen av klesskapet :-P
Gjest Gjesta Skrevet 26. januar 2006 #13 Skrevet 26. januar 2006 Kjenner til problematikken. Når jeg blir rik skal jeg ha et eget veske- og skorom jeg!
Miracl3 Skrevet 27. januar 2006 #14 Skrevet 27. januar 2006 Vesker på knagger i et stort klesskap, de bruker mest på en hylle i gangen og en puff i stua hehe
Annie Skrevet 27. januar 2006 #15 Skrevet 27. januar 2006 Kjenner til problematikken. Når jeg blir rik skal jeg ha et eget veske- og skorom jeg! ← Og da kan jeg kjøpe meg enda flere vesker og sko. OG solbriller! Og så må jeg bygge på enda mer for det blir jo så fort fullt.... Et evig problem det der. Men det verste er at menn ikke skjønner dette problemet!
Gjest Gjesta Skrevet 27. januar 2006 #16 Skrevet 27. januar 2006 Og da kan jeg kjøpe meg enda flere vesker og sko. OG solbriller! Og så må jeg bygge på enda mer for det blir jo så fort fullt.... Et evig problem det der. Men det verste er at menn ikke skjønner dette problemet! ← Ja, huff... "Hva skal du med alle disse veskene da?" og "Kan du ikke kvitte deg med noen?" Svar: Jeg skal ha de fordi jeg skal ha de og nei, jeg kan ikke kvitte meg med noen!
Gjest Jalileh Skrevet 27. januar 2006 #17 Skrevet 27. januar 2006 prøv www.theclearbox.com eller var det no.. Fine esker til de som liker system ← Ja...kjekt å ha sånt. Men de var litt dyre...for en plastboks.
Gjest Gjest Skrevet 27. januar 2006 #18 Skrevet 27. januar 2006 Siden du lager garderobe ROM vil jeg fåreslå sant buksestativ som du legg buksene over.. selges på ikea.det er vell 10 pinner som du kan føre veskene inn på. kan skrus fast på veggen,
Gjest gjest 0 Skrevet 27. januar 2006 #19 Skrevet 27. januar 2006 Ja, huff... "Hva skal du med alle disse veskene da?" og "Kan du ikke kvitte deg med noen?" Svar: Jeg skal ha de fordi jeg skal ha de og nei, jeg kan ikke kvitte meg med noen! ← Den høres kjent ut ja! når vi flytter har jeg store planer om en skyvedørsgarderobe eller walk in closet der jeg kan ha hyller/knagger til veskene. (har sikkert over 30 vesker....)
Gjest Gjesta Skrevet 27. januar 2006 #20 Skrevet 27. januar 2006 Og jeg har dobbelt så mange som deg Huff, skjønner at folk begynner å lure, særlig når nære venninner bare rister på hodet
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå