Gjest gjest1 Skrevet 25. januar 2006 #1 Skrevet 25. januar 2006 Jeg var ute på byen i går og nachpiel etterpå. Nå har jeg nemihår, dvs. at det ser ut som jeg har hatt masse sex, men det har jeg ikke... Snart får jeg besøk av en kjæreste/elsker. Bør jeg børste håret først slik at han ikke tror at jeg har hatt sex med andre? (det er han som pleier lage nemifrisyre på meg...) Årsaken til at jeg har nemi-hår er at jeg hadde på meg en varm genser og håret mitt var viklet inn i skjerf pga. at det er vinter... Egentlig tror jeg ikke at jeg er helt edru ennå. Nachpilet vart til klokken fire og jeg vet hva klokka er nå...
Lestat Skrevet 25. januar 2006 #2 Skrevet 25. januar 2006 :klø: Eh, du ser sikkert bra ut på håret vil jeg tro...
Gjest Gjesta Skrevet 25. januar 2006 #4 Skrevet 25. januar 2006 Hvorfor bruker du tida på å sitte på KG i stedet for å fikse deg opp litt?
Gjest *Snart medlem* Skrevet 25. januar 2006 #5 Skrevet 25. januar 2006 Hva er problemet? Ta en børste eller kam og gre håret ditt!
Malama Skrevet 25. januar 2006 #6 Skrevet 25. januar 2006 Kanskje du bør ta deg en dusj ← Sikkert ingen dum ide Og jeg skjønner heller ikke hva problemet er. Om du er bustete på håret, så gre det da vel?
Gjest Gjest Skrevet 25. januar 2006 #7 Skrevet 25. januar 2006 Egentlig tror jeg ikke at jeg er helt edru ennå. Nachpilet vart til klokken fire og jeg vet hva klokka er nå... ← Vet du, det tror ikke jeg heller.
Gjest Jalileh Skrevet 25. januar 2006 #8 Skrevet 25. januar 2006 Børst det først, slik at han ikke tror du har blitt høvla over av noen andre. eller enda bedre...ta deg en dusj!!
Gjest Jalileh Skrevet 25. januar 2006 #10 Skrevet 25. januar 2006 Jepp, hun trenger helt klart mer børst ←
Gjest gjest1 Skrevet 25. januar 2006 #11 Skrevet 25. januar 2006 Var det nemi som fant opp pulesveisen nå da? Æsj, da skal jeg forsikre meg for å bare bli tatt bakfra, så jeg ikke får et slikt gotherstempel på meg
Gjest Gjest_ravnaskrik_* Skrevet 25. januar 2006 #13 Skrevet 25. januar 2006 He he. Jeg orket vel verken børste håret eller dusje. Jeg brukte dusj som pressmiddel, og jeg var ærlig om det... Hvorfor skal jeg dusje for en kåt mann som er forelsket i en annen og bare synes jeg er god i og utenfor senga?
Ball Skrevet 26. januar 2006 #14 Skrevet 26. januar 2006 (endret) Var det nemi som fant opp pulesveisen nå da? Æsj, da skal jeg forsikre meg for å bare bli tatt bakfra, så jeg ikke får et slikt gotherstempel på meg ← *le litt* Nei, det må vi jo unngå Endret 26. januar 2006 av Ball
Gjest gjest1 Skrevet 27. januar 2006 #15 Skrevet 27. januar 2006 *le litt* Nei, det må vi jo unngå ← Vel, det er jo sant. Gothere har jo copyright på både stripete klær, sterk sminke kirkegårder osv, så nå kan en ikke ha sex engang uten at noen hyler "jævla gother" etter deg :--/
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå