AnonymBruker Skrevet 12. oktober 2023 #1 Skrevet 12. oktober 2023 Jeg hører ting som at menn kun er venner med damer de synes er fine osv, men de kan jo fortsatt være en god venn for det? Det jeg har lagt merke til er at jenter er akkurat det samme så hva er vitsen? Får heller være venn med de jeg faktisk være venn med (gutter) istedenfor jenter, hvis begge går utfira utseendet uansett. Det er ei jente på skolen (hun ville ikke snakke med meg i det hele tatt og visste null interesse selvom jeg prøvde) jeg fikk min fine venn til å teste henne på instagram, hun sendte jenta melding og jenta sa ikke engang hei, det første hun sier er "ohhh herregud du er sååå vakker", de begynner å snakke sammen og under 2 minutter spør denne jenta om snappen til vennnen min allerede og viser stor interesse for å bli kjent, (btw det er jeg som skriver til denne jenta via min venns telefon, så personligheten er meg) så dette synes jeg er helt merkelig, jenta spurte flere ganger om snap selvom jeg sa jeg ville bli kjent først på den brukeren. Så dette er stor bevis på at jenter også bare går etter utseendet. (Jeg er forresten ikke engang stygg, bare avrage) Anonymkode: d4a03...6c2
Gentleman1980 Skrevet 12. oktober 2023 #2 Skrevet 12. oktober 2023 10 minutter siden, AnonymBruker said: Jeg hører ting som at menn kun er venner med damer de synes er fine osv, men de kan jo fortsatt være en god venn for det? Det jeg har lagt merke til er at jenter er akkurat det samme så hva er vitsen? Får heller være venn med de jeg faktisk være venn med (gutter) istedenfor jenter, hvis begge går utfira utseendet uansett. Det er ei jente på skolen (hun ville ikke snakke med meg i det hele tatt og visste null interesse selvom jeg prøvde) jeg fikk min fine venn til å teste henne på instagram, hun sendte jenta melding og jenta sa ikke engang hei, det første hun sier er "ohhh herregud du er sååå vakker", de begynner å snakke sammen og under 2 minutter spør denne jenta om snappen til vennnen min allerede og viser stor interesse for å bli kjent, (btw det er jeg som skriver til denne jenta via min venns telefon, så personligheten er meg) så dette synes jeg er helt merkelig, jenta spurte flere ganger om snap selvom jeg sa jeg ville bli kjent først på den brukeren. Så dette er stor bevis på at jenter også bare går etter utseendet. (Jeg er forresten ikke engang stygg, bare avrage) Anonymkode: d4a03...6c2 Dette stemmer nok med noen, men ikke alle. Av venninnene til mine x'r opp gijennom årene har de hatt venninner i alle størrelser med varierende utseende. Min siste x er hot, mens alle venninnene er ganske average. Jeg mistenker også hun ikke vil ha hotte venninner for å unngå konkuranse innad i gjengen.. Igjen så er det ofte slik at like barn leker best.. Mine mannlige venner har variende utseende.. Det eneste som er likt er at alle har veldig høy inntekt.
AnonymBruker Skrevet 12. oktober 2023 #3 Skrevet 12. oktober 2023 Gentleman1980 skrev (2 timer siden): Dette stemmer nok med noen, men ikke alle. Av venninnene til mine x'r opp gijennom årene har de hatt venninner i alle størrelser med varierende utseende. Min siste x er hot, mens alle venninnene er ganske average. Jeg mistenker også hun ikke vil ha hotte venninner for å unngå konkuranse innad i gjengen.. Igjen så er det ofte slik at like barn leker best.. Mine mannlige venner har variende utseende.. Det eneste som er likt er at alle har veldig høy inntekt. Men hvorfor er det sånn egentlig? Så sånne folk er bare venn med utseendet ditt og ikke deg? Anonymkode: d4a03...6c2
Sannhetsøkende Skrevet 23. oktober 2023 #4 Skrevet 23. oktober 2023 Sikker på at hun jenta er 100 prosent hetero? De fleste jenter bryr seg ikke om utseende på andre jenter.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå