Gå til innhold

2. date...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei. 

Skal i kveld på date 2 med en fyr jeg tror jeg liker...HJELP!

Første date var knallbra. Samtalen fløt helt naturlig. Catchen her er at vi drakk øl, maaange øl... Og det ble klining og klining utviklet seg til litt sengekos 😮

Vi har snappet og tekstet litt i etterkant, og har fortsatt en lett og ledig tone med masse humor. Har ikke sendt "dirty snaps" eller tilsvarende. Bare blitt bedre kjent. 

I kveld skal vi altså på date 2. Skal møtes på en koselig kafe og ta en kaffe. Og jeg er så nervøs!! 

 

Så, noen med noen god tips og råd for kvelden? 

Anonymkode: 91955...731

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hvis dere har en god tone, og allerede har hatt sex høres det ikke ut som du trenger tips eller råd 😅
Bare fortsett i samme sporet og kos deg! 

Anonymkode: 0588c...ee0

  • Liker 1
  • Nyttig 1
Skrevet

Bare vær deg selv, og fokuser mer på om du liker han enn motsatt.🙂

  • Liker 2
  • Nyttig 1
Skrevet

Hold igjen på bildematerialet . Dere hadde sengekos altfor tidlig 🤪 til at jeg ville tatt noe seriøst .

Hadde hatet og vært runkemateriale for en fyr ifht bilder ,som kom og gikk..så VENT med det ,,,typ 14 mnd.! 

Hev standarden ifht din egenverdi,så har du ingenting å være nervøs for. 

 

Anonymkode: d4149...45f

  • Liker 1
Skrevet

Oppdatering:
Kvelden var veldig koselig! Samtalen fløt veldig fint, og vi bli sittende og skravle i nesten 3 timer :) Avsluttet kvelden med en klem og gikk hvert til vårt :)

Anonymkode: 91955...731

  • Hjerte 3

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...