Gjest Gjest Skrevet 24. januar 2006 #1 Skrevet 24. januar 2006 Jeg leter etter en fuktighetskrem jeg kan bruke til å gjerne make-up + å smøre under øynene. Jeg er kun 26 år og har allerede begynt å få rynker. Noen som har noen gode tips til hvilken fuktighetskrem jeg kan bruke? Er det ikke noe med at parabener gir rynker?
Gjest baby-E Skrevet 24. januar 2006 #2 Skrevet 24. januar 2006 det finnes ikke kremer som hjelper mot rynker..
Gjest Gjest Skrevet 24. januar 2006 #3 Skrevet 24. januar 2006 det finnes ikke kremer som hjelper mot rynker.. ← Akkurat det vet jeg, jeg lurer bare på hvilken krem som er best for å ikke få rynker så lett. F.eks inneholder Nivea mye parabener som igjen gjør at rynkene kommer raskere. Jeg vil helst gjøre mitt for at ikke rynkene kommer i raskere tempo enn de allerede gjør
Gjest baby-E Skrevet 24. januar 2006 #4 Skrevet 24. januar 2006 jeg har hørt at A-krem, som du får kjøpt på apoteket er bra!
Gjest Gjesta Skrevet 24. januar 2006 #5 Skrevet 24. januar 2006 Parabener har ingenting med eventuelle rynker å gjøre; parabener er konserveringsmidler som har blitt mistenkt for både det ene og det andre, men ikke for å gi rynker. Det du kan gjøre, er å la være å røyke, ikke ta solarium (og beskytt deg i den vanlige sola), få i deg nok vann og sunt fett i kosten, og i tillegg bruke en krem som er rik nok for din hudtype. Hør hos hudpleier eller i et parfymeri, så får du gjerne med deg småprøver hjem så du kan prøve før du kjøper. Apoteket har også flere bra serier.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå