Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Samboer tolker alt jeg gjør i verste mening. Sier jeg som en måte å starte en samtale " jammen var det mye trafikk i går, visste knapt hvor vi skulle gå med vesla", sier han ingenting. Når vi senere krangler om noe, sier han " Og du som klager over trafikken når du vet at det er reiseveien min hver dag mens du er i perm". 

Eller " jammen var det litt av et skybrudd" kan dette tolkes som: og hun klager over været når jeg faktisk måtte ut å kjøre i det dårluge været.  eller " Nå røk visst det andre dørhåndtaket også" blir til : Istedenfor å klage over ting som er ødelagt, gjør noe med det. Jeg må faktiak gjøre ALT. Han tror han gjør alt.

Hver eneste helg blir et helvete. Hver helg må han gjøre ting for familien som medfører at jeg blir sittende med barna inne i timesvis. Spør jeg om å få ta meg en tur ut, er det ikke akseptabelt fordi en time fri for meg blir urettferdig fordi han tross alt var på Biltema. Så nå må jeg legge inn en butikktur for å kunne få frisk luft.

 

 

Anonymkode: b5171...d74

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei trådstarter.

Da tittelen på tråden er mangelfull, stenges tråden. Viser til forumets retningslinjer:

* Trådtitler på forumet er begrenset til 140 tegn. Vi anbefaler våre brukere å benytte seg av gode titler for å beskrive trådens innhold og dermed treffe riktige mottakere. Tråder med tittelen "Hjelp?" og lignende ufullstendige titler vil stenges. Trådstarter kan velge mellom enten å sende PM til moderator med ønske om endring av tittel, eller selv starte en ny tråd med forbedret tittel.

Du kan enten sende moderator en PM med ønsket oppdatering av tittelen, så vil tråden åpnes igjen, eller starte en ny tråd med mer beskrivende tittel.

 

Gjest
Dette emnet er låst for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...