Tusseline Skrevet 20. januar 2006 #1 Skrevet 20. januar 2006 Noen som har testet ut Eyecurl (eletrisk vippetang)? Fornøyd? Er det mulig å bygge opp "bøyen" etter eget ønske, slik som med vanlig vippetang?
Gjest !BettyBoob! Skrevet 20. januar 2006 #2 Skrevet 20. januar 2006 Ja, jeg har den. Jeg er fornøyd. Noen er litt misfornøyd med denne, men jeg tror det er fordi at de nr 1: bruker den feil, eller nr 2: ikke venter på at den skal bli varm, eller nr 3: at de ikke tar på mascara FØR de bruker den. Man må få lagt til en slags teknikk, og når man får til det er den superduper. Jeg får til å bøye mine vipper slik jeg vil ha dem, som man gjør med vanlig vippetang.
Gjest Gjesta Skrevet 20. januar 2006 #3 Skrevet 20. januar 2006 Jeg har den fra Eylure, fås på Vita. Effekten er super, du kan bygge opp slik du vil, og bøyen holder. MEN: Den SLUKER batteri!!! Det har jeg lest om at alle slike tenger gjør.
Tusseline Skrevet 20. januar 2006 Forfatter #4 Skrevet 20. januar 2006 Takk for svar. MEN: Den SLUKER batteri!!! Det har jeg lest om at alle slike tenger gjør. ← Det har jeg hørt, men hvor ofte er det snakk om å bytte? Kvaliteten skal det visst også være så som så med, men jeg er så nyskjerrig.
Shoegal Skrevet 20. januar 2006 #5 Skrevet 20. januar 2006 Jeg er kjempefornøyd med min Eyecurl(kjøpt på Lookfantastic.com). Nå skjønner jeg ikke at jeg klarte meg uten tidligere Men enig med Elphaba i at batteriene fort blir oppbrukt...
viren Skrevet 20. januar 2006 #6 Skrevet 20. januar 2006 Jeg er veldig fornøyd med Eye curlen, men nå skal det sies at det er andre ting jeg har som sluker mange flere batterier enn eye curlen gjør 1
Skravla Skrevet 20. januar 2006 #7 Skrevet 20. januar 2006 jeg har brukt min daglig i en måned på 1 AA batteri - synes ikke det er ille. Kjøpte den på postordre til 49 kr og er superfornøyd. Mye bedre enn vanlig tang synes jeg.
Gjest Gjesta Skrevet 21. januar 2006 #8 Skrevet 21. januar 2006 Jeg kjøpte min en uke før jul, og etter to uker (og ikke daglig bruk) var batteriet tomt.
Søtpotita Skrevet 23. januar 2006 #10 Skrevet 23. januar 2006 Kvar kan eg få kjøpt denne eyecurlen (bortsatt frå Lookfantastic)? Den kostar 206 NOK på Lookfantastic alt i alt, då blir det vel fare for tolldrit?
Skravla Skrevet 23. januar 2006 #11 Skrevet 23. januar 2006 De har den her: http://personalbeauty.no/shop/ Ellers har de hatt Models co på Estetique-parfymeriene.
Tusseline Skrevet 23. januar 2006 Forfatter #12 Skrevet 23. januar 2006 Har du, Skravla (eller noen andre) erfaringer fra den nettsiden?
Skravla Skrevet 23. januar 2006 #13 Skrevet 23. januar 2006 Nei, jeg har ingen personlig erfaring med denne siden. Har bare hatt den liggende som favoritt en stund.
Søtpotita Skrevet 23. januar 2006 #14 Skrevet 23. januar 2006 Har du, Skravla (eller noen andre) erfaringer fra den nettsiden? ← Eg bestilte akkurat...ser ut som ei grei side og det var mange fargar å velga mellom
Tusseline Skrevet 24. januar 2006 Forfatter #15 Skrevet 24. januar 2006 Eg bestilte akkurat...ser ut som ei grei side ← Tilbakemeldinger mottas med takk.
Søtpotita Skrevet 24. januar 2006 #16 Skrevet 24. januar 2006 Tilbakemeldinger mottas med takk. ← Bestillingen og alt verkar til no greit, skal sei i frå når eg mottek det
Ibenholt Skrevet 24. januar 2006 #17 Skrevet 24. januar 2006 Helt greit fornøyd. Men jeg lurer på hvordan man skal bruke den for at buen skal holde lenge? Jeg føler at vippene blir bra så lenge de er litt varme, men når det kjølner igjen, så blir de vanlige. Hva gjør jeg feil? Hvordan bruke den riktig? Til dere som er kjempefornøyde, kan dere gi meg tips?
Tusseline Skrevet 24. januar 2006 Forfatter #18 Skrevet 24. januar 2006 Min erfaring med vanlig vippetang er at den kun fungerer i kombinasjon med vannfast maskara. Ikke spør meg hvorfor.
Gjest Gjesta Skrevet 25. januar 2006 #19 Skrevet 25. januar 2006 Skriver under på det med vannfast mascara; det samme gjelder den varme vippetangen. I hvertfall holder bøyen betraktelig lengre. For Eyelure-tangen som jeg kjøpte på Vita, betalte jeg 179 kroner. Ikke så ille i tilfelle jeg skulle finne på å hate den, eller at nyhetens interesse falmer fort (noe den har en tendens til å gjøre hos meg).
Elbereth Skrevet 25. januar 2006 #20 Skrevet 25. januar 2006 Min erfaring med vanlig vippetang er at den kun fungerer i kombinasjon med vannfast maskara. Ikke spør meg hvorfor. ← Bruker du vippetangen etter at du har påført maskara? Jeg bruker vippetang først, påfører deretter maskara, og jeg bruker ikke vannfast. Har sjelden problem med at ikke bøyen sitter.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå