Gå til innhold

Noen som har hatt samme erfaring?


Anbefalte innlegg

Skrevet

En gruppe på Facebook. Og det er åpenbart mange administratorer som kan være drittsekker. 

 

Vedkommende som tydeligvis driver denne gruppa presterte og å kalle meg for mongis, samtidig som h'n drev og å kommenterte på evt diagnoser jeg måtte ha, osv. 

Slike folk kan åpenbart ikke være skikket til og å administrere en gruppe på Facebook? 

 

Er det noe man bør gjøre her? 

Anonymkode: 7ef1e...291

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Rapportere til Facebook, rapportere til andre admin og/eller anmelde for krenkende atferd og sjikane 

Anonymkode: bd662...38a

Skrevet

Hei trådstarter!  Da tittelen på tråden er mangelfull, stenges tråden. Viser til forumets retningslinjer:

* Trådtitler på forumet er begrenset til 140 tegn. Vi anbefaler våre brukere å benytte seg av gode titler for å beskrive trådens innhold og dermed treffe riktige mottakere. Tråder med tittelen "Hjelp?" og lignende ufullstendige titler vil stenges. Trådstarter kan velge mellom enten å sende PM til moderator med ønske om endring av tittel, eller selv starte en ny tråd med forbedret tittel.

Du kan enten sende moderator en PM med ønsket oppdatering av tittelen, så vil tråden åpnes igjen, eller starte en ny tråd med mer beskrivende tittel.

Perelandra, mod. 

Gjest
Dette emnet er låst for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...