Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg vil ikke mannen ser porno og det har han gått med på. Men han stiller da krav at jeg må stille opp for sex mye oftere enn vi har hatt, ca. 2 ganger i månaden. Det han foreslår nå er sex  2 ganger i uken og jeg synes det helt urimelig. 
 

Jeg føler så mye press. Er dette normalt liksom?

Anonymkode: ebfa6...8cb

  • Hjerte 1
Videoannonse
Annonse
Skrevet
AnonymBruker skrev (Akkurat nå):

Jeg vil ikke mannen ser porno og det har han gått med på. Men han stiller da krav at jeg må stille opp for sex mye oftere enn vi har hatt, ca. 2 ganger i månaden. Det han foreslår nå er sex  2 ganger i uken og jeg synes det helt urimelig. 
 

Jeg føler så mye press. Er dette normalt liksom?

Anonymkode: ebfa6...8cb

Vil si 2 ganger i uken høres ganske rimelig ut. Spesielt hvis dere fremdeles er under 50.

  • Liker 22
  • Hjerte 2
  • Nyttig 5
Skrevet

Hvorfor får han ikke se på porno da? Han har tydeligvis et behov som du ikke klarer å dekke. Siden du mener 2 ganger i måneden er nok og han mener 2 ganger i uken. 

  • Liker 36
  • Nyttig 2
Skrevet

Så du skal kunne diktere hans seksualitet, men når han foreslår sex i en frekvens godt innenfor normalen da er han liksom urimelig? 
 

Hvorfor er det liksom at han ikke skal få se på porno? Er det det at du ikke tåler at han ser på damer som ser bedre ut enn deg? Eller er det det moralske aspektet med porno du ikke liker, men som egentlig bare er det at du ikke liker at han ser på digge damer uansett. 

Anonymkode: 94073...617

  • Liker 27
  • Nyttig 6
Skrevet

Det er ikke normalt å kontrollere andres seksualitet, verken ved å stille pornokrav eller å kreve sex.

 

Anonymkode: 0a1e2...b4e

  • Liker 30
  • Hjerte 1
  • Nyttig 5
Skrevet

Ingenting av dette er normalt. 

Anonymkode: 8d99e...1c6

  • Liker 16
  • Nyttig 1
Skrevet

Åh Gud så digg det er å være single. Kan ha sex når det passer meg. Og ikke noe mas 

 

kvinne

Anonymkode: 79a4b...080

  • Liker 7
Skrevet
AnonymBruker skrev (1 minutt siden):

Ingenting av dette er normalt. 

Anonymkode: 8d99e...1c6

Spesielt trådtittelen, som ikke gir mening: "Han vi sex hvis han ikke får se porno"

2 ganger i uken er jo også ganske lite, så her har han vært snill, syns jeg.
 

Anonymkode: 2e167...abe

  • Liker 5
Skrevet

Hehe, sorry....tror lite på dette.

Men dere passer IKKE sammen! :) Lik sexlyst er fundamentet i et forhold, punktum!

Anonymkode: 69a84...193

  • Liker 2
  • Nyttig 3
Skrevet

Her er det jo du som er den slemme og dumme. Du bestemmer ikke om andre skal se på porno eller ikke! Ikke rart han kommer med et "motkrav" da. Og P.S: 2 ganger i måneden er veldig lite i et forhold hvor man elsker hverandre og ikke er i en veldig spesiell livssituasjon (som med nyfødt i hus, alvorlig syk etc). 

Anonymkode: f390f...cac

  • Liker 4
  • Hjerte 1
  • Nyttig 1
Skrevet (endret)

Hvorfor vil du ikke at han skal se porno,da?

Han har tydeligvis et større behov for sex enn deg,og ingen kan ta fra han friheten til å se porno og runke.

Onanerer du aldri, du?

Endret av flusa
  • Liker 6
Skrevet

Dette er trolling, ikke sant? Dine krav er hinsides all fornuft. Ingen mann kan leve sånn.

Anonymkode: 83259...685

  • Liker 7
Skrevet

Porno støtter jo overgrep etc så synes ikke det er urimelig å kreve at han slutter å se på porno. Det er derimot urimelig av deg å ikke la han ha sex med andre for å dekke sitt behov.

  • Nyttig 1
Skrevet

To ganger i uken er ikke mye å be om,  spesielt når du skal blande deg inn i hans private seksualitet og nekte han å se porno.

 

  • Liker 3
Skrevet

Haha, sex TO ganger i måneden også skal du nekte han å ta seg en runk? Selv to ganger i uken er lite i et forhold. 

Anonymkode: 52026...95b

  • Liker 3
Skrevet

Meget unormalt å nekte mannen (eller kvinnen for den den) å se på porno også bli sur for at personen krever sex. 

Anonymkode: f23f6...c44

  • Liker 4
Skrevet

Alle er forskjellige. Det finnes mange samlingssteder for å dele strikkeoppskrifter. 

Anonymkode: d7586...df4

Skrevet

Det er ikke normalt å nekte partneren egen seksualitet, onanering (og da gjerne porno hvis det er der han trenger for å onanere). Det er ikke normalt å sette krav for antall samleier. Dere ser ut til å ha ganske store problemer i samlivet. 

Hva skal til for å skape en mer positiv atmosfære, lyst dere mellom? Hva skal til for at dere er åpnere, friere? Hva skal til for at du kan være stimulering for hans onaneringsbehov hvis porno er er så stort problem? 

  • Nyttig 1
Skrevet

Liker du mannen din? Dere må snakke sammen. 

Anonymkode: bd8cf...e8d

  • Liker 2
Skrevet

Har vært der at jeg ikke villa ha sex med mannen min, kanskje du ikke er så tent på han? Syns også det er rart med folk som vil ha det 2 ganger i uka, umulig med dem som vil ha det flere ganger daglig. Forstår det ikke. 

Det finns andre menn som er mer som deg der ute, å vil ha det sjeldnere 😊 Eller kanskje noen du liker bedre, om det er sånn at alle har potensialet til å ønske sex så ofte som 2+ i uken? Kanskje er det hvordan dere samhandler som er problemet? Det er også menn som bruker fantasien istede for å se porno. 

Anonymkode: a541c...757

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...