Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei! 

Har testet positivt, og er idag 5+6. Prøvde for moroskyld en eggløsningstest (har ikke graviditetstester igjen) og den ble helt sykt positiv. Teststreken ble omtrent svart i farge. 

Noen andre som har prøvd eggløsningstest som graviditetstest? 

 

received_2453137071534218_edit_516630218838874.jpg

Anonymkode: 46ffe...f38

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hva er poenget?🙈 det er jo bare sløsing.. 

Anonymkode: 7778b...288

  • Liker 1
Skrevet
AnonymBruker skrev (Akkurat nå):

Hva er poenget?🙈 det er jo bare sløsing.. 

Anonymkode: 7778b...288

Nå spurte jeg om noen hadde gjort det samme - ikke om det var sløsing eller ikke. Hadde eggløsningstest liggende og var nysgjerrig. :)

Anonymkode: 46ffe...f38

Skrevet

Nei, det har jeg ikke gjort. 

Skrevet

Det er velkjent at graviditet også slår ut på LH-test? Men ikke spesielt nyttig :)

Anonymkode: acc89...518

  • Liker 1
Skrevet

Ska men ikke noe poeng. Eggløsningstesten slår senere ut på graviditet enn en graviditetstest så den sier deg ingenting før graviditetstesten er positiv. Og at eltesten blir positiv uti graviditeten er jo ikke Vits i å teste, man vet da allerede man er gravid?!

Anonymkode: 42dff...464

Skrevet

Ja, jeg testet til og med 4-5 dager før IKM. Hadde bare én graviditetstest, men mange eggløsningstester, så jeg ville ikke sløse bort graviditetstesten før IKM eller før jeg fikk kjøpt flere. Fikk positiv EL-test og testet deretter med graviditetstest som også var positiv.

Anonymkode: 6cb91...63a

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...