Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Trenger råd for å gjøre hverdagen vår bedre! 
Jeg er alene med en veldig aktiv å viljesterk 2 åring. Full fart fra morgen til kveld, han sitter aldri i ro, ikke i fanget for å kose, ikke interessert i å sitte å leke. Null interesse for tv. Føler jeg prøver alt for at han skal slappe av litt. Ser at han er kjempe trøtt/ sliten. Men han fortsetter å stå på som regel i form av løping eller klatring. 
Han hører heller ikke etter meg slår, biter,  kaster ting på meg og andre. Har prøvd både å irettesette på en rolig måte i perioder å streng. Han bare ler å gjør det igjen. Har prøvd å ignorere men da blir han værre. 
Føler ingenting er bra nokk, han er mye grinete skjønner jo det, han er jo sliten! Når jeg eller eldre søsken leker med han er det heller ikke bra nokk. Han har også søvn problemer, virkelig vond sirkel vi er inne i. 
Han er en frisk gutt, da vi har vært noen runder angående dette til lege.
Noen gode råd der ute? Vi kan ikke fortsette å ha det slik, vi alle er kjempe utslitt. Har flere barn å ingen har vært så hyper å vanskelig. 

Anonymkode: 71b9c...334

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...