Flowery Skrevet 14. januar 2006 #1 Skrevet 14. januar 2006 Jeg hadde et bilde en gang som jeg ikke finner igjen. Hadde funnet det på nettet, men nå finner jeg ikke tilbake. Det er et bilde av to babyer, en sort og en hvit som kysser hverandre. De er så søte! Noen som aner hvor jeg kan finne det? Tror kanskje det var et sort/hvitt foto.
Gjest Virvel Skrevet 14. januar 2006 #2 Skrevet 14. januar 2006 Blant annet i litt større lekebutikker har de mye plakater, og de har gjerne massevis av disse klassiske søte bildene med barn som nusser hverandre osv. Kanskje du kan finne det der?
Flowery Skrevet 14. januar 2006 Forfatter #4 Skrevet 14. januar 2006 Takk for svar begge to. Det var litt mindre barn det bildet som jeg hadde. Skal prøve lekebutikken.
Brunhilde Skrevet 14. januar 2006 #5 Skrevet 14. januar 2006 Kan det har vært et av bildene til Anne Geddes? Hun har de nydeligste bildene man kan tenke seg av barn.
c",) Skrevet 14. januar 2006 #6 Skrevet 14. januar 2006 Kan det har vært et av bildene til Anne Geddes? Hun har de nydeligste bildene man kan tenke seg av barn. ← Var nettopp inne på siden til Anne Geddes. Der var det masse orginale og morsomme bilder av nydelige barn. Anbefaler absolutt alle å titte innom den siden.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå