Gå til innhold

Hvilke menn ville du gitt en sjanse nå, som du ikke ville hatt som yngre?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Er det noen egenskaper eller utseende hos menn som du kan akseptere / sette pris på nå, som du ikke ville gått for som yngre?

Anonymkode: ff108...49c

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Snobbete menn. De kunne jeg ikke datet før pga fordommer om overfladisk kakse verdier men nå har jeg forstått at de kan være like hyggelige og jordnære som andre 

Anonymkode: 4d724...53a

  • Liker 3
AnonymBruker
Skrevet

Menn som er introverte, stille og rolige. Gjerne skallet, noen kilo ekstra og veldig vanlig utseende. Han må ikke være veldig kjekk, liksom. Går mye mer etter både fin personlighet og det at jeg føler meg trygg og vel sammen med ham. 

K38 
 

Anonymkode: d9fce...322

AnonymBruker
Skrevet

Ja nå når jeg er i 40 årene synes jeg menn i 40- 50 årene er de mest attraktive. Da jeg var i 20- 30 årene var menn i 40- 50 gamle for meg, og dessuten crepy og ekle om de prøvde seg. 

Utover dette er jeg blitt mer kresen og selektiv med årene. Jeg aksepterer betydelig mindre tull og useriøst fra menn nå enn da jeg var yngre. 

Anonymkode: 21bec...4a6

  • Liker 6
  • Nyttig 3
AnonymBruker
Skrevet

Veldig kjekke og trente menn. De kan jo være bra på innsiden. 

Anonymkode: b6476...4d2

  • Liker 2
AnonymBruker
Skrevet
AnonymBruker skrev (7 timer siden):

Er det noen egenskaper eller utseende hos menn som du kan akseptere / sette pris på nå, som du ikke ville gått for som yngre?

Anonymkode: ff108...49c

Ja. Ikke fordi jeg «går ned i standard» men fordi jeg har andre verdier nå. Som ung hadde jeg en masse krav på utseende, stemmen hans, ting som. at han MÅTTE kunne spille gitar, ha en bestemt musikksmak, sånne ting. Nå har jeg flere krav til personlighet, og har lettet litt på utseende-fokuset. Må fortsatt ha et tiltalende ytre og være veltrent, men må ikke ha sixpack og smilehull og en bestemt øyenfarge liksom. Derimot har gidder jeg ikke en mann som ruser seg, går på anabole steroider, kommer med rasistiske eller kvinnediskriminerende kommentarer, er økonomisk uansvarlig…

 

Anonymkode: 6f87f...d06

AnonymBruker
Skrevet

Som mann gikk jeg tidligere for både slanke og chubby jenter, nå går jeg kun for slanke.

Anonymkode: 8aa3e...eac

AnonymBruker
Skrevet

Utseende spilte en stor rolle som ung (17-20)

samme alder med noe utseende (21-25)

alder spilte største rollen, overskrider utseende (26-30)

Personlighet begynner å krype in (31-35)

Alder spiller lite rolle, økonomi begynner å trå inn (36-40)

Anonymkode: c8fbb...8d2

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

"Kulhet" spiller liten rolle, men utseende og alder og livsstil spiller større rolle. Vil ikke ha en som er eldre enn meg, og så må jeg være sammen med en som lever litt likt som meg.

Penger har aldri vært viktig, så lenge han brenner for noe.

Anonymkode: c9f0a...750

AnonymBruker
Skrevet

Nå kunne jeg sagtens blitt sammen med en "pen" mann. Det ville jeg ikke tenkt på som ung. (Selvtilliten har økt med årene.) 

Anonymkode: 00f8b...810

  • Liker 1
  • Nyttig 1
AnonymBruker
Skrevet

For meg er det motsatt. Jeg har endelig begynt å stille krav. 

Anonymkode: 1deca...ea6

  • Liker 6
AnonymBruker
Skrevet
AnonymBruker skrev (3 minutter siden):

For meg er det motsatt. Jeg har endelig begynt å stille krav. 

Anonymkode: 1deca...ea6

Jepp! 

Anonymkode: 1c980...7f8

  • Liker 4
Gjest Sprite
Skrevet

Kjedelige menn over 45 kunne fått en sjangs her nå ass..

AnonymBruker
Skrevet

Menn over 40. Kunne ALDRI gitt de en sjanse da jeg var i 20 årene selvfølgelig.

Anonymkode: 22bc3...690

  • Liker 3
  • Nyttig 1
Skrevet

Jeg har heller fått mer krav tror jeg.

  • Liker 3
Skrevet

Styrtrike menn med svakt hjerte og ingen arvinger.

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

"Streitinger", i mangel på bedre ord. 

Jeg gikk stort sett for rockere da jeg var ung, i stil og attitude.

Nå er jeg sammen med en hvitsnipp. Han møtte jeg faktisk som ung også, men den gang så jeg ikke to ganger på han.

Har funnet ut at man kan ha alle de viktigste verdiene felles og være sjelevenner selv om man har forskjellige favorittband og utseende 😂

Og nå vil jeg egentlig ikke redusere alt til penger og starte den sedvanlige golddigging-debatten, men det er nok noe med at med alderen slutter det på et tidspunkt å bli sjarmerende med den blakke musikeren/bartenderen, og mer interessant med ambisiøse menn som lykkes i karrieren.

Anonymkode: 4199b...905

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...