Nanne Skrevet 11. januar 2006 #1 Skrevet 11. januar 2006 Har hatt eggløsning for en uke siden, hvis ikke mensen kommer til fast tid kan jeg sjekke det dagen etter forventet mens eler kan jeg sjekke det tidligre? Og når kan man få symptomene på når man er gravid?
Gjest j79 Skrevet 12. januar 2006 #2 Skrevet 12. januar 2006 Symptomer i veldig individuelt. Noen merker "alt" veldig tidlig, mens andre aner ikke at de er gravid. Hvis du leser på pakken til testen, så står det hvor tidlig den kan brukes for å få riktig resultat.
Impala Skrevet 12. januar 2006 #3 Skrevet 12. januar 2006 Du skal kunne teste om du er gravid samme dag som du forventer mensen, men det er ikke sikkert at testen slår ut positivt da selv om du er gravid.
Jomfru-77 Skrevet 12. januar 2006 #4 Skrevet 12. januar 2006 og det beste er å bruke morgen urinen - det sier de fleste leger. Lykke til!
~Belle~ Skrevet 16. januar 2006 #5 Skrevet 16. januar 2006 på de fleste graviditetstester står det at man kan teste samme dag som forventet mens og at man kan teste når som helst på døgnet.
Nanne Skrevet 16. januar 2006 Forfatter #6 Skrevet 16. januar 2006 ja da er det ikke mange dagr igjen til mensen skal komme, noe jeg håper da ikke skal skje så klart. Har ikke mensen kommet til fredagen så kjøper jeg test på fredag å tester meg da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå