Gå til innhold

Tips til god sommerbukse


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg ser at dere damer bruker tynne bukser som er lette, luftige, lange bein og vide. De ser veldig gode å bruke, må være knallgode og bruke nå om sommeren. Jeg må si at jeg blir misunnelig dere damer når jeg ser dere bruker disse.

Så da lurer jeg på om dere damer har noen tips om hvor jeg kan få tak i et par sånne bukser?  Har dere noen linker til nettsted?  
Jeg er så lei av å gå i jeans, joggebukse og andre klær som er laget for menn…

Jeg har har vært igjennom en runde med mye sykhusopphold og alt som hører med, og da trenger å komme oppe og gå igjen… og ikke minst følsen av å føle meg vel og enda bedre godt mot.

Damer dere kan hjelpe meg😃👍🏻

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg liker best å bruke hullete jeans nå på sommeren

AnonymBruker
Skrevet

Hvis du søker på «linbukser herre» kommer det opp mange luftige og ledige bukser i alle slags prisklasser ☺️

disse er fra H&M:

 

IMG_7436.png

Anonymkode: febfc...69b

  • Liker 2
Skrevet

Ts her:

Takk for gode svar jeg skal ta de med videre, men det jeg er på jakt etter er bukser som dere damer bruker😃

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...