Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Hei!

Jeg tok noen blodprøver hos fastlegen tirsdag. På Fürst sine sider pleier det å stå at prøvene er "under behandling" noen dager før svar foreligger. Denne gangen står det ingenting, kan det være at de ikke har mottatt prøvene eller har noen opplevd det samme men likevel fått svar? 

Anonymkode: a42c1...fc1

  • 2 uker senere...
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har også tidligere sett svarene der. Sist jeg tok blodprøver,  fant jeg ikke svarene der. Jeg spurte fastlegen hvorfor ikke jeg fant det der. Hun svarte at hun hadde sendt de et annet sted. Til nærmeste sykehus.

AnonymBruker
Skrevet

Det spørs hvilke prøver du har tatt, det er ikke alle prøver Furst analyserer, og prøvene blir da sendt til lab på sykehuset i stedet. 

Anonymkode: f757f...a4f

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Jeg tok blodprøve en gang hos fastlegen og da sto det ingenting på Furst i etterkant. Neste gang skulle jeg møte opp hos Furst og ta blodprøven og da kom det opp men kun den ene gangen. 

Anonymkode: 852e9...f59

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...