Gjest Gjest Skrevet 10. januar 2006 #1 Skrevet 10. januar 2006 Jeg bruker annenhver natt a-vitaminsyre krem for urenheter, og i går kveld skulle jeg ikke påføre denne kremen. Dum som jeg var så tok jeg en sjangs på å vokse overleppa mi! Burde jo ikke gjort det, for her sitter jeg i dag med "rød bart" og det svir noe sinnsykt.. Nå er jeg redd for at det blir varig merke.. Gjør det det? Og hva bør jeg gjøre for å pleie den røde barten riktig? Jeg vil at den skal bli fort borte!!!
Gjest Very Victoria Skrevet 10. januar 2006 #2 Skrevet 10. januar 2006 Du må ha huden være i fred nå, ikke smør på alskens kremer og geleer.
Gjest StoreSky Skrevet 10. januar 2006 #3 Skrevet 10. januar 2006 Ren aloe vera gele(98%), får kjøpt mange steder også vanlig butikk. Dette lindrer og heler.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå