Ephemera Skrevet 10. januar 2006 #1 Skrevet 10. januar 2006 Har fjernet hormonspiralen min idag Legen sa at det er veldig individuelt hvor lang tid det tar før EL kommer igang. Men jeg er veldig interessert i å høre om deres erfaringer vedr. dette?
Fru Fomle Skrevet 10. januar 2006 #2 Skrevet 10. januar 2006 Jeg kom rett inn i normal syklus, første mens på dagen 28 dager etter jeg fjernet spiralen. Ble gravid i 3. syklus. En venninne av meg ble gravid i første syklus etter spriralen var fjernet. Så for de jeg vet om har det gått fort. Lykke til.
Ephemera Skrevet 10. januar 2006 Forfatter #3 Skrevet 10. januar 2006 Så deilig å høre! :-D Jeg er jo litt spent på når jeg får menstruasjon nå også. Har litt spotting nå, men det er nok fordi det er litt "sårt" etter at spiralen er nappet ut. Jeg har hatt menstruasjonsspotting regelmessig en gang i måneden i de to årene jeg har hatt spiralen (eller er det 1 1/2 år....). Prøver å huske tilbake når jeg hadde det sist - tror det var like før jul. Takk for lykkeønskningen!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå