Gå til innhold

Fremhevede innlegg

Skrevet

Er det noen her som har studert ved Menighetsfakultetet?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja, jeg har. Hva lurer du på?

Skrevet

Først og fremst kvalitet på studiene. Har forstått det slik at det er en privatskole, så får man det man betaler(både i tid og penger) for?

Ellers generelt om miljø både blant studenter og studenter vs forelesere.

Skrevet (endret)

Jeg har ikke studert på MF, men hos konkurrenten UiO. Kan likevel være hyggelig og opplyse deg om at MF har ikke noen annen studieavgift enn den vanlige semesteravgiften til SiO, akkurat som på UiO. MF er en riktignok en privat høyskole, men har brorparten av sin finansiering via statsbudsjettet og trenger derfor ikke å ta dyre studieavgifter som f.eks. BI.

Endret av hera
Gjest Gjest_trådstarter_*
Skrevet

Takk skal du ha hera. Greit å vite.

Dere som har studert der, er dere fornøyd med studieopplegget?

Skrevet

Dette lurer jeg og på. Er det noen som har kjennskap til denne skolen?

Skrevet

Jeg gikk ut i 2001 (eller var det 2000?), men jeg tok ikke teologi, så hvis det er det dere lurer på kan jeg ikke hjelpe. Men sånn generelt kan jeg si at det er en hyggelig stemning på MF, og det er flinke undervisere. Pent har det blitt også, etter at de pusset opp.

Skrevet

Det koster litt å studere på MF, ca 400 kr mer enn på UiO, tror jeg. Men det er jo nesten ingenting. Bra studentmiljø, mange gode forelesere, fine lokaler. Hva tenker du å ta?

  • Liker 1
Gjest Gjest_trådstarter_*
Skrevet

Jeg tenker på en master i kristendom med vinkling mot den katolske kirken.

Skrevet

Høres spennende ut!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...