Gjest Anonymous Skrevet 1. november 2002 #1 Skrevet 1. november 2002 satt å studertte himmelen over oslo by igår! og der var det visst to slike lyskastere som ble sendt ut over himmelene i bevegelse! dette var jammen meg fint! men hvor er dette satt opp henne? og er det der hver dag?
Gjest Lea Skrevet 1. november 2002 #2 Skrevet 1. november 2002 Det er det hver gang vi adopterer en ny Amerikansk tradisjon tenker jeg! Tipper at det var et eller annet Halloween-arrangement. Slike systråler brukes også ved enkelte konserter og sånt!
Tusenfryd Skrevet 1. november 2002 #3 Skrevet 1. november 2002 De står to laserkastere utenfor Konserthuset - i Vika-terrassen.
Tusenfryd Skrevet 1. november 2002 #4 Skrevet 1. november 2002 Jeg har sette dem før, uten at jeg aner hva anledningen var da - eller er nå... var det i fjor da...? :-?
Gjest Anonymous Skrevet 2. november 2002 #5 Skrevet 2. november 2002 nei jeg har også sett dette! det sto først noen ved nesodden og utover den kanten (sådet fra hvervenbukta siden)også sto det noen mot aker brygge der! men de står aldri likt så kanskje det er de samme som blir brukt om igjen! disse har stått der lenge! men har ikke noe svar på hva det er
Midnattsol Skrevet 2. november 2002 #6 Skrevet 2. november 2002 I kveld så jeg 3 stk over himmelen da. Men aner ikke hvor de kom fra.
Silfen Skrevet 2. november 2002 #7 Skrevet 2. november 2002 I Bergen har vi noe enda flottere en lyskastere På ene fjellet vårt har vi en radio/tv mast. Til den er det montert et lysspill, så hver kveld lyser masten opp i flotte, skiftende farger! *lurer på om noen romvesner blir tiltrukket etterhvert )
Gjest Anonymous Skrevet 2. november 2002 #8 Skrevet 2. november 2002 det er som rene partybyen dette !
Gjest Diva Skrevet 2. november 2002 #9 Skrevet 2. november 2002 I Bergen har vi noe enda flottere en lyskastere På ene fjellet vårt har vi en radio/tv mast. Til den er det montert et lysspill, så hver kveld lyser masten opp i flotte, skiftende farger! *lurer på om noen romvesner blir tiltrukket etterhvert ) Løvemamma : Hvilket fjell er den masten på igjen ? Har bodd i Regnbuebyen for leeeenge siden serru! (men husker ikke akkurat d...) Pus : )
Midnattsol Skrevet 2. november 2002 #10 Skrevet 2. november 2002 Yeps..i kveld så jeg de lyskasterne som sto i Vika. På taket på et eller anna bygg.
Gjest Diva Skrevet 3. november 2002 #12 Skrevet 3. november 2002 Ah! Begynner å demre... Skulle nesten vært en tur i Bergen snart ja. Læææænge siden...
Kristian (71) Skrevet 3. november 2002 #13 Skrevet 3. november 2002 satt å studertte himmelen over oslo by igår! og der var det visst to slike lyskastere som ble sendt ut over himmelene i bevegelse! dette var jammen meg fint! men hvor er dette satt opp henne? og er det der hver dag? Disse lyskasterne ble satt opp i forbindelse med åpningen av "by-porten", bygget mellom Oslo City og Sentralbanestasjonen. Tror denne åpningen var i fjor? Jeg var ute forrige helg og da så jeg i hvertfall at de fortsatt hadde en slik lystkaster som stod og sviepet over himmelen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå