Gjest paprikaskrue Skrevet 28. september 2023 #101 Skrevet 28. september 2023 3 hours ago, Drizzt said: Der har du SV-velgeren, ja! Ingen SV-velger med respekt for seg selv drar på harryhandel og en liten tur innom "Hønan Agda". Det er anti-feministisk
Spitzy Skrevet 28. september 2023 #102 Skrevet 28. september 2023 Kokeplate skrev (2 minutter siden): Ikke engang på 4 - fire - måneder. Jeg har sittet og tenkt på dette i 4 måneder, kun dette og ingenting annet…. Hadde i grunn glemt hele tråden for - vel sikkert 4 måneder siden, men nei jeg skjønner ikke hva du vil med bakgrunnen for at jeg stilte deg spørsmålet. Det kommer jeg neppe til og skjønne om 4 år heller. Det er ikke så viktig for meg og få noe svar.
Kokeplate Skrevet 28. september 2023 #103 Skrevet 28. september 2023 Spitzy skrev (Akkurat nå): Jeg har sittet og tenkt på dette i 4 måneder, kun dette og ingenting annet…. Hadde i grunn glemt hele tråden for - vel sikkert 4 måneder siden, men nei jeg skjønner ikke hva du vil med bakgrunnen for at jeg stilte deg spørsmålet. Det kommer jeg neppe til og skjønne om 4 år heller. Det er ikke så viktig for meg og få noe svar. Kan du spesifisere hva du ikke skjønner med at jwg lirer på bakgrunnen for at du stiller meg spørsmålet?
Spitzy Skrevet 28. september 2023 #104 Skrevet 28. september 2023 Kokeplate skrev (8 minutter siden): Kan du spesifisere hva du ikke skjønner med at jwg lirer på bakgrunnen for at du stiller meg spørsmålet? Nei. Kan du spesifisere hva det er du lurer på med « bakgrunnen « for at jeg stilte deg det spørsmålet?
Kokeplate Skrevet 28. september 2023 #105 Skrevet 28. september 2023 Spitzy skrev (8 minutter siden): Nei. Kan du spesifisere hva det er du lurer på med « bakgrunnen « for at jeg stilte deg det spørsmålet? Jeg lurer på bakgrunnen for at du stilte meg spørsmålet. Mer spesifikt er vanskelig å få det.
Spitzy Skrevet 28. september 2023 #106 Skrevet 28. september 2023 Kokeplate skrev (4 minutter siden): Jeg lurer på bakgrunnen for at du stilte meg spørsmålet. Mer spesifikt er vanskelig å få det. Jo at du du la trykk på MEG hjalp veldig ... kanskje jeg siterte feil person for 4 måneder siden ? 🤷♀️
Kokeplate Skrevet 28. september 2023 #107 Skrevet 28. september 2023 Spitzy skrev (Akkurat nå): Jo at du du la trykk på MEG hjalp veldig ... kanskje jeg siterte feil person for 4 måneder siden ? 🤷♀️ Tja, det er jo en mulighet.
Drizzt Skrevet 28. september 2023 #108 Skrevet 28. september 2023 paprikaskrue skrev (2 timer siden): Ingen SV-velger med respekt for seg selv drar på harryhandel og en liten tur innom "Hønan Agda". Det er anti-feministisk Du aner ikke hvor mange SV velgere harryhandler i Sverige De har ikke akkurat godt betalte jobber, så de handler der det er billigst. Så kan man argumentere om SV velgere respekterer seg selv. Jeg mener at å stemme et parti som SV er synonymt med å ikke respektere seg selv. 2 1
Ost Skrevet 28. september 2023 #109 Skrevet 28. september 2023 Folk som vil ha høyere bompenger i Oslo stemmer vel på dem, var jo en av de tingene de fikk til da de var i regjering. Når det er sagt vil jeg tro folk som ønsker en strammere innvandringspolitikk enn Høyre ser mot Frp. Også har jo Frp kongen av Tiktok, har jeg hørt.
Drizzt Skrevet 29. september 2023 #110 Skrevet 29. september 2023 Ost skrev (6 timer siden): Folk som vil ha høyere bompenger i Oslo stemmer vel på dem, var jo en av de tingene de fikk til da de var i regjering. Når det er sagt vil jeg tro folk som ønsker en strammere innvandringspolitikk enn Høyre ser mot Frp. Også har jo Frp kongen av Tiktok, har jeg hørt. Nei, folk som vil ha høyere bompenger i Oslo stemmer hovedsakelig MDG. Lan ropte at hun elsker bomringen. Det samme gjelder folk som vil ha høyere priser på billetter i kollektivtrafikken. De stemmer også MDG. 1 1
Gjest Adobyen Skrevet 29. september 2023 #111 Skrevet 29. september 2023 (endret) Førsteinntrykket er at de oppfører seg brautende og uhøflige. Nekter å tilpasse seg regler og liker ikke at samfunnet endrer seg. Vil ikke dele. Vil ha lov og orden etter regler som gagner dem selv. Endret 29. september 2023 av Adobyen
Thywjyr Skrevet 29. september 2023 #112 Skrevet 29. september 2023 Gjest Belinda B skrev (På 17.5.2023 den 22.50): Hva kjennetegner FRP-velgere basert på deres erfaringer/synspunkter? De treffer lite folk «i midten». Det er et parti der mange av de som stemmer på det vil få det mye verre med FrP politikk. Samtidig er det og en del som stemmer på de som aldri/lite sannsynlig vil få bruk for noe velferd (og de er heller ikke interessert i at andre skal ha det på deres regning). Kjenner Frp’ere i begge «leire».
I Grosny Skrevet 29. september 2023 #113 Skrevet 29. september 2023 (endret) Gjest Belinda B skrev (På 17.5.2023 den 22.50): Hva kjennetegner FRP-velgere basert på deres erfaringer/synspunkter? Hyggelig, veltrent, sjarmerende, men kjører grå Tesla model X (lite peiling på kunst og design). Endret 29. september 2023 av I Grosny 2
Justlooking Skrevet 29. september 2023 #114 Skrevet 29. september 2023 Jeg tror faktisk man finner de i alle samfunnslag selv om kanskje ikke alle snakker like høyt om det 😊 2
Kokeplate Skrevet 29. september 2023 #115 Skrevet 29. september 2023 https://www.nrk.no/norge/carl-bildt-refser-sylvi-listhaug_-_-sverige-er-et-velfungerende-samfunn-1.13663896
Elaine Marley Skrevet 30. september 2023 #116 Skrevet 30. september 2023 Tråden er ryddet for brukerdebatt og svar til dette. Elaine Marley, mod.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå