Gjest Gjest Skrevet 4. januar 2006 #1 Skrevet 4. januar 2006 Må bare si at jeg på ingen måte kan tenke meg analsex men; har fått ny kjæreste. Under forspill berører han ofte anus på meg og jeg har oppdaget at det faktisk tenner meg (berører bare utsiden). Så har jeg altså hørt at årsaken til av noen menn gjør dette er fordi de selv er svært følsomme der og lurer på om det stemmer???? I så tilfelle kunne jeg tenke å gjøre det samme med han (men UTEN å trenge inn) evt mens jeg "suger".
Gjest Gjest Skrevet 5. januar 2006 #2 Skrevet 5. januar 2006 Gratulerer. Du har tatt første steg på veien til å oppleve de fantasktiske nytelsene anal stimulering kan gi deg! Og det er det samme for ham faktisk. Begynn å kose med analen hans du
Gjest Gjest Skrevet 5. januar 2006 #3 Skrevet 5. januar 2006 Skjønner ikke hvor folk får nytelsene i endetarmsåpningen fra? Er jeg skapt feil, som overhodet ikke har noe vellyst der bak?
Trampe Skrevet 5. januar 2006 #4 Skrevet 5. januar 2006 Kanskje du bør prøve deg frem eller spørre han før du begynner? Min eks var veldig glad i å stimulere meg der bak, men han nektet meg å komme i nærheten av hans. Gjorde ikke meg noe det, men jeg ser for meg reaksjonen hans dersom jeg bare hadde satt i gang i stedet for å spørre
Gjest Gorgonzola Skrevet 5. januar 2006 #5 Skrevet 5. januar 2006 Må bare si at jeg på ingen måte kan tenke meg analsex men; har fått ny kjæreste. Under forspill berører han ofte anus på meg og jeg har oppdaget at det faktisk tenner meg (berører bare utsiden). Så har jeg altså hørt at årsaken til av noen menn gjør dette er fordi de selv er svært følsomme der og lurer på om det stemmer???? I så tilfelle kunne jeg tenke å gjøre det samme med han (men UTEN å trenge inn) evt mens jeg "suger". ← Svaret er JA, årsaken er ofte at vi gutta selv opplever anus som en svært erogen sone. Punkt 1: prat med ham om dette, fortell ham at du faktisk ble tent av den berøringen. Veldig greit å flagge dette nå så vet dere begge hvor grensa går, stimulering utenpå men ingen penetrering takk! Greit å vite for den andre også. Han blir sannsynligvis happy for at du likte det han gjorde, han tenner sikkert på å gjøre det også så vips har dere en vinn-vinn situasjon. Så kan du spørre ham hvordan han stiller seg til ulike typer stimulering, baller, anus, brystvorter etc. Har det på samme måte selv, min kjære viste med hele kroppen at jeg skulle kjæle med henne "der bak", først lenge og vel utenpå og til slutt en finger forsiktig inn (stoppet der) som resulterte i at hun kom som et uvær. Jeg ble rimelig overraska for det hadde jeg aldri opplevd før, hvilket jeg fortalte henne og deretter hadde vi en god prat om erogene soner, hva vi liker/ikke liker, ting vi kanskje har lyst til å prøve etc..... Et tips i den forbindelse, ta en sånn prat etter at dere har hatt sex, vi menn er skapt slik at før sex gjør vi gode miner til slett spill (tankene våre er et annet sted - nemlig rettet mot sex), etter sex er vi oppriktig interessert.
Gjest Gjest Skrevet 5. januar 2006 #6 Skrevet 5. januar 2006 Skjønner ikke hvor folk får nytelsene i endetarmsåpningen fra? Er jeg skapt feil, som overhodet ikke har noe vellyst der bak? ← Joda har bestandig tenkt det samme, at endetarmsåpningen ikke har noe med nytelse å gjøre- har kanskje noe med at jeg tidligere har vert sammen med menn som 1) ikke har berørt meg der, eller 2) de som har gjort det har ikke gjort det på rett måte. Jeg vet ikke, men denne mannen kunne sakene sine der bak i alle fall....
Gjest Gjest Skrevet 5. januar 2006 #7 Skrevet 5. januar 2006 Joda har bestandig tenkt det samme, at endetarmsåpningen ikke har noe med nytelse å gjøre- har kanskje noe med at jeg tidligere har vert sammen med menn som 1) ikke har berørt meg der, eller 2) de som har gjort det har ikke gjort det på rett måte. Jeg vet ikke, men denne mannen kunne sakene sine der bak i alle fall.... ← Du...mennesket er siden barn av, veldig nytelsestrengende, og det blir ikke noe mindre opp gjennom årene. ...og da tror du ikke vi VET hvor på kroppen nytelsen sitter?? Hadde jeg hatt noe som helst nytelse i endetarmnsåpningen, så hadde jeg nok visst det.
Orestes Skrevet 5. januar 2006 #8 Skrevet 5. januar 2006 Du...mennesket er siden barn av, veldig nytelsestrengende, og det blir ikke noe mindre opp gjennom årene. ...og da tror du ikke vi VET hvor på kroppen nytelsen sitter?? Hadde jeg hatt noe som helst nytelse i endetarmnsåpningen, så hadde jeg nok visst det. ← Hva er problemet? Om du vet hvor på din kropp nytelsen sitter, så er jo det flott. Hovedinnlegger har oppdaget et område på sin kropp som hun til nå ikke kjente til. Flott det også. (Eller mener du å påstå at hun tar feil, og ikke har opplevd nytelse likevel..?)
Gjest Melk Skrevet 6. januar 2006 #9 Skrevet 6. januar 2006 Kjenner mange menn som setter stor pris på slik berøring.
Gjest Gjest Skrevet 6. januar 2006 #10 Skrevet 6. januar 2006 Hva er problemet? Om du vet hvor på din kropp nytelsen sitter, så er jo det flott. Hovedinnlegger har oppdaget et område på sin kropp som hun til nå ikke kjente til. Flott det også. (Eller mener du å påstå at hun tar feil, og ikke har opplevd nytelse likevel..?) ← Poenget er vel at mange påstår at ALLE har nytelse knyttet til endetarmsåpningen. men de VET det ikke...??? Det er mot slike flåsete uttalelser det er lov å protestere. Folk vet inderlig godt hvor de har sine nytelsesregioner.
Gjest Melk Skrevet 6. januar 2006 #11 Skrevet 6. januar 2006 Folk vet inderlig godt hvor de har sine nytelsesregioner. ← ALLE vet slettes ikke om ALLE sine nytelsespunkter. Det er vel trådstartet et godt eksempel på.
Gjest Gjest Skrevet 6. januar 2006 #12 Skrevet 6. januar 2006 Jeg påstår på ingen måte at ALLE har nytelse hverken her eller der, og i alle fall ikke ved endetarmen. Men,... jeg har oppdaget at jeg har det og poenget er at jeg lurer på om det er stor sannsynlighet for at han også har det. Det finnes flere stedet på en manns kropp jeg kan berøre for å gi nytelse til han, evt bare ta på fordi det er behagelig men denne mannen har svært nedsatt følelse på en god del av disse stedene og derfor ønsker jeg å finne ut hvilke andre ting jeg kan gjøre. Hadde det ikke vert for det tror jeg ikke jeg hadde giddet å engang tenke på å utforske endetarmen. Således har jeg ikke startet denne diskusjonen for å bedre min egen seksuelle nytelse men for at han skal få maksimalt ut av sin nytelse.
Gjest Gjest Skrevet 6. januar 2006 #13 Skrevet 6. januar 2006 Det er vel en sjans for at han også vil nyte en tilsvarende berøring. Han har i alle fall ingen generell aversjon mot anal stimuli, vil jeg tro, siden han gjorde det på deg. Detsom han gjorde det uten å spør først, tror jeg du trygt kan gjøre det samme på ham uten å spør først. (siden han da tydeligvis mener at det ikke er nødvendig å spør først før en gjør sånt) Gå litt forsiktig fram, slik at han skjønner hva du har tenkt til og kan stoppe deg dersom han ikke har lyst. Ellers er det vel bare å ta opp tema? Ingen her som kan gjette på hva mannen din liker!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå