Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Kjøpte meg dette i dag, og er kjempespent. Jeg har litt kviser og småprikker her og der, men har hørt at jeg også trenger fukt fordi huden min er litt tørr (det viste iallefall på sånn gratisundersøkelse, der huden blir forstørret 100 ganger). Jeg lurer da på om noen har testet om den funker? Og om den trekker nok inn i huden - og gir skikkelig fukt? Og om det kanskje ikke er lurt å bruke den i og med jeg har problemer med "svartinger"?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har brukt denne i snart 2 mnd nå, mellom lotion og emultion. Er forsåvidt fornøyd, huden er i hvertfall superfuktet. Det tar litt tid før hele opplegget har trukket inn i huden, men polish essencen trekker ganske raskt inn hvis jeg ikke tar emulsjon utenpå denne igjen.

Jeg opplevde at sånne talg-mieler forsvant i løpet av ca 1 mnd med IB lotion og emulsjon, og var kvitt disse før jeg begynte med essence. De har heller ikke kommet tilbake, så noe funker jo. Mulig svartingene ikke sitter like godt fast hvis du fyller porene med ting huden har godt av?

Catzy

Skrevet

Tusen takk for svar:) Jeg skal prøve. Er fornøyd med den hittil, men jeg har ikke brukt noe annet av kanebo. Har ikke følt det har funka på meg, dvs rensen og fukten. Men, sikker på det er mye godis i serumet:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...