Gå til innhold

Hvilken katterase passer meg og mitt nabolag?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Det bor en hann katt i nabolaget som plager alle jente kattene. Om jeg skaffer en jente katt så vil jo også den bli plaget. Kjøper jeg en hann katt, så blir det vell bråk? Betyr det at jeg ikke kan kjøpe katt, pga eksisterende katter her?

Jeg er ellers veldig rolig og hjemmeværende (ufør/bilulykke). Ønsker en katt som er selvstendig, som mjauer hei og later seg på sofaen. Vil klare fint å holde kattedo rent osv og har hatt andre dyr tidligere, så jeg vet at det er et langvarig vennskap/familiemedlem. 
 

Det vil gå bra å leke mye med katten de første 2 årene, men ser ikke for meg at det skal være vanen i 20 år. Så igjen, en selvstendig katt 😊

Anonymkode: d23bf...16b

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Club Petz Bianca Plysjkatt med funksjon

Anonymkode: b9168...d15

  • Liker 1
Skrevet

vet du om den hannkatten i nabolaget er kastrert? Vet du hvem som eier den? Ville først forsikret meg om det før jeg tok til meg en katt. Viss folk vil ha ukastrerte katter, så bør de holdes inne med luftegård.

AnonymBruker
Skrevet

Bengal, pratsom,selstendig og aktiv rase. 

Anonymkode: 8eeb1...9f2

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...