Gå til innhold

Har den billigste Norgespakken (Posten) blitt rimeligere eller har jeg bare vent meg til prisene? 🤪


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Holder på å sende en pakke nordover. Den minste Norgespakken til 70 kr. Har den gått ned i pris eller har inflasjonen ellers i Norge gjort at jeg plutselig synes at 70 kr er helt ok?

Anonymkode: 61a13...55b

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

For noen år siden så solgte de ikke en liten Norgespakke, så dette produktet er noe nytt. Den må ha veldig korte dimensjoner og lav vekt, så det passer perfekt til små saker som du ønsker å ha forsikret og med sporing på.

Jeg synes det er et godt alternativ og bruker den veldig mye. Det koster knapt noe mer enn å sende usporet og uforsikret.

Endret av Gjest5656
  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Selvfølgelig er halv pris billigere enn full (sånn ca.). 

Det er slutt på å kunne sende mindre pakker som brev slik man gjerne gjorde før, derfor dette produktet i stedet. Du er andre vilkår enn for ordinær norgespakke. 

Anonymkode: ef248...0eb

Skrevet

Til ditt forsvar Norgespakke liten kostet det samme i 2022 som i 2023: 70 kr.

De økte ikke prisen i år, så langt.

AnonymBruker
Skrevet
2 hours ago, AnonymBruker said:

Holder på å sende en pakke nordover. Den minste Norgespakken til 70 kr. Har den gått ned i pris eller har inflasjonen ellers i Norge gjort at jeg plutselig synes at 70 kr er helt ok?

Anonymkode: 61a13...55b

Norgespakke under 5kg har kostet 70 siden det ble lansert 

Anonymkode: 630b3...ea5

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...