Gå til innhold

(Retro) strømper til hofteholder - umulig å finne i Norge?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg er på jakt etter strømper (stockings, ikke knestrømper som norske nettbutikker helst vil tilby). Det haster og vil derfor ikke handle fra utlandet, men det finnes ikke i Norge?? Kan det stemme? 

Jeg finner at Layce og Manillusion egentlig har, men de har kun i farger, jeg vil ha helt klassiske, og HELST retro med søm, og gjerne fully fashioned. 

Noen som vet? Er jo helt håpløst å google siden jeg bare får opp knestrømper. 😂

Eventuelt er det noen utenlandske butikker som rekker å levere på en uke? 

Anonymkode: 24958...16c

AnonymBruker
Skrevet

Bortsett fra de butikkene du nevner, så tror jeg ikke du finner skikkelige retro strømper i Norge. I hvert fall ikke fully fashioned. Muligens noen med søm, men ikke i den originale 100% nylon.

Hvis du kan nøye deg med moderne kvaliteter, så har sikkert noen av butikk-kjedene dette. I sort og nude.

Trolig vil en engelsk nettbutikk klare fristen på en uke. Du kan jo safe med å kjøpe det nest beste og satse på leveransen.

Anonymkode: a4900...727

AnonymBruker
Skrevet

Vera & William har strømper i silkemiks med søm bak.

Anonymkode: 5771f...102

Skrevet

Du finner mye retro nylonstrømper på finn

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...