Gå til innhold

Er bergen verdt å reise til? Noe å gjøre der nå?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Noe å gjøre i Bergen på denne tiden av året eller er det ikke noe spesielt å se og oppleve der en weekend? 

Anonymkode: b42da...64c

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Nope. Ingenting.

Anonymkode: 0dff9...3a5

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Det kommer an på hva du er interessert i. Hvis du er friluftsinteressert, er et jo kjempefint vintervær nå. 

Ellers er det stand up, teaterforestillinger, gode restauranter, de vanlige attraksjonene som Fløien og Ulriken med (eller uten) bane opp og fin utsikt.

Det er kanskje ikke noe du bare se i Bergen akkurat nå, men det er det vel ikke om sommeren heller, i likhet med alle andre norske byer ;) 

Men det er ting å gjøre, hvis du vil komme til Bergen en helg, du trenger ikke være redd for å måtte sitte på hotellet, liksom.

Anonymkode: 2d7bc...149

AnonymBruker
Skrevet

Ingen verdens ting 🤓 Det er nesten ingen turister så en trenger ikke å gå i kø. Ulriken og Fløien er tatt inn for vinteren, butikkene er stengt, det samme er Akvariet og alle musea, samt spisesteder. Tulla! Det er omtrent det samme som om sommeren bare med litt anna temperatur og vesentlig mindre kø over Bryggen

Anonymkode: 09726...63b

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...