Gå til innhold

Vinterferie sfo


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det mange førsteklassinger på sfo nå i vinterferien? Hun skal være der i to dager nå (syk i dag). Snakket med et par av foreldre til venner hun leker med, de skal ikke dit. Hun leker med flere som jeg ikke har snakket med så vet ikke med de.. Er det veldig få på sfo i vinterferien? Det er ikke så mye spesielt som skal skje der, men vi fikk det ikke til å gå opp med jobb så hun må være der til og med onsdag. Hvordan er det hos dere? 

Anonymkode: 30212...223

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jobber på SFO, hos oss er det absolutt flertall av førsteklassinger.

Totalt har vi litt over 1/3 av alle barna nå i vinterferien.

Anonymkode: 2ee34...4d0

Skrevet

Vet ikke hvor mange de er, men min førsteklassing synes Sfo er greit i ferier, de finner på mer gøyale ting (karneval, pysjparty), og han får ro til å leke med andre han vanligvis ikke leker så mye med. 

Skrevet
AnonymBruker skrev (4 minutter siden):

Jobber på SFO, hos oss er det absolutt flertall av førsteklassinger.

Totalt har vi litt over 1/3 av alle barna nå i vinterferien.

Anonymkode: 2ee34...4d0

Jobber på sfo selv og siterer denne :) de fleste foreldrene har jo ikke vinterferie, og de minste leveres dermed på sfo som vanlig. De eldre barna får ofte fri eller gå hjem tidlig ;) 

Anonymkode: d9aa9...882

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...