Gjest Letharia Skrevet 28. januar 2023 #1 Skrevet 28. januar 2023 (endret) Hvor mye koster det om vi trenger at politiet/ambulanse/brannmenn rykker ut i et nødstilfelle? Alltid trodd det var gratis, men etter en diskusjon med venner i går så ble jeg usikker? Beklager hvis dette er feil sted å poste eller det allerede finnes en tråd om det. Endret 28. januar 2023 av Letharia Skrivefeil
Leo Skrevet 28. januar 2023 #2 Skrevet 28. januar 2023 Ingenting med mindre man med viten og vilje bidrar til at de rykker ut unødvendig.
Banjo Skrevet 28. januar 2023 #3 Skrevet 28. januar 2023 Det er helt gratis så lenge det er en reell nødsituasjon. Men hvis man utløser en automatisk brannalarm ved å være uforsiktig og brannvesenet kommer uten at det er nødvendig så kan man få opptil 6000 kr i bot.
Gjest Letharia Skrevet 28. januar 2023 #4 Skrevet 28. januar 2023 Banjo skrev (41 minutter siden): Det er helt gratis så lenge det er en reell nødsituasjon. Men hvis man utløser en automatisk brannalarm ved å være uforsiktig og brannvesenet kommer uten at det er nødvendig så kan man få opptil 6000 kr i bot. Leo skrev (1 time siden): Ingenting med mindre man med viten og vilje bidrar til at de rykker ut unødvendig. Tusen takk for svar!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå