Gå til innhold

Hvor kjøpe billig varm vinterjakke herre.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er mann på 35 som trenger en varm vinterjakke.  Ønsker en billig jakke og den trenger ikke å holde i mange år. Bor i Oslo så den bør være varm nok til å kunne brukes på Oslos kaldeste dager, men den trenger ikke være varm nok til polekspedisjoner. 

Noen som har tips?

Anonymkode: df412...ed7

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Finn eller Tise :) Jeg kjøpte nettopp fin, ubrukt og varm kåpe til bare 1500,- på finn. Røverkjøp, og veldig in i tiden med bruktkjøp.

  • Nyttig 1
AnonymBruker
Skrevet

H&M, Boys of Europe, Jack & Jones, Carlings.

Anonymkode: 937d4...9ac

Skrevet

Hvis du vil ha en virkelig billig jakke, får du det på finn, ev. en brukthandel. Sikkert lurt å styre unna fretex, der er de relativt dyre på klær til brukthandel å være.

AnonymBruker
Skrevet

Litt forskjellig hva folk regner som billig. Kan du gi oss pris du er villig å kjøpe for? Har sett billige ganske tykke jakker på jula til 200-300 og de ser helt greie ut, men vet ikke helt om det er noe. 

På nettet kan man som andre sier finne mye fint brukt eller så er er zalando en fin side, mye utvalg og man kan sortere etter pris. 

Anonymkode: 7fdd8...323

Skrevet

Svea jakke

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...