Gå til innhold

Greit og be de barna vil når de er så store ? eller er det fortsatt fy fy ?


Anbefalte innlegg

Skrevet

barnet mitt fyller 12 år den 1 januar, hn skal feire den 6 Januar og vil be 5 av gutta ( de er 14 ) og 3 av jentene ( de er 13 ).

hn skal ha filmkveld med bestilt pizza, godis og snacks og de skal sikkert game litt. Tenkte fra 18-2130, eller er dette for sent?

Anonymkode: 1b292...22b

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg tenker det er ok når dem er så store. Trenger ikke å invitere i skoletiden og kan også oppfordre til å ikke snakke om det i skoletiden. 

Anonymkode: aaa39...4bc

  • Liker 1
Skrevet

5 av 14 er innafor, 10 av 14 er ikke innafor

  • Liker 2
Skrevet

Det er helt greit, når de har blitt så store. 

Anonymkode: 2a7ad...303

Skrevet

Takk for svar

Anonymkode: 1b292...22b

Skrevet

Å be 8 av 27 i klassen vil jeg si er fint innafor. Langt under halvparten av både jentene og guttene er det også. Jeg gjorde tilsvarende fra siste året på barneskolen, klassene skal jo snart splittes uansett, så da er det helt greit å ha noen mindre enheter i bursdagen gjerne på tvers av eksisterende klasse 😉

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...