Gjest Gjest Skrevet 13. desember 2005 #1 Skrevet 13. desember 2005 Jeg er i et relativt ferskt forhold og vil si at sex livet er bra. Men føler at det allerede nå er i ferd med å bli en slags rutine. Noen som har forslag til hva jeg kan gjøre? Hvordan foreslår man f.eks en annen stilling en de man tildligere har hatt? Synes det er litt småflaut jeg Kjemien og alt stemmer, og sexen er bra. Men vil gjerne at vi ikke gjør det samme hver dag.
Gjest gjest1 Skrevet 13. desember 2005 #2 Skrevet 13. desember 2005 Gå på erotikknett.no. der har de et helt lite galleri over forskjellige stillinger.
Linselus Skrevet 14. desember 2005 #3 Skrevet 14. desember 2005 Veldig dumt å la sexen bli rutinepreget fordi man syns det er flaut å spørre om den andre har lyst til å gjør andre ting enn man har gjort så langt. Derfor tror jeg det enkleste er bare å lete fram litt mot fra under puta og foreslå, evt bare ta litt styringen neste gang, og prøve seg litt fram. (Om man velger, ta styringen løsningen kan det likevel være greit å være litt sensitiv og finne ut om den andre syns dette er ok eller ikke).
Gjest Gjest_trådstarter_* Skrevet 14. desember 2005 #4 Skrevet 14. desember 2005 trenger ikke forslag til stillinger, men gjerne forslag til hvordan man foreslår å prøve noe nytt..
Gjest Betty Boop Skrevet 14. desember 2005 #5 Skrevet 14. desember 2005 Kanskje det greieste er å bare hoppe ut i det? Bare ordlegg deg på en måte så han ikke kan ta det som kritikk. Spør hva han kunne tenke seg, hva han liker. Kom med forslag selv, eller bare ta styringa. Kan hende han tenker det samme?
Gjest Fantus Skrevet 14. desember 2005 #6 Skrevet 14. desember 2005 Det enkleste er ofte det beste Bare spør om dere skal bytte litt på. Hvis partnern ser litt rar ut får du i tillegg komme med en kommentar om at det er deilig uansett stilling, men du føler for variasjon i dag.
Gjest Gjest_Harry_* Skrevet 16. desember 2005 #7 Skrevet 16. desember 2005 Hei. Er du jente så er det ikke no problem! Ta styringa...vi gutta liker det Feks: Ta meg bakfra Jeg vil ri deg Sleik den våte høna mi Kom oppå meg Legg deg på rygg så skal jeg suge livskiten av deg
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå