Gå til innhold

Barnefar har blitt ekstra hyggelig


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg og barnefar har ikke hatt så god kontakt, vi bare leverer og henter uten å si så mye. Plutselig i det siste slår han av en prat og er veldig hyggelig, sender en haug med smileys på meldinger og er hyggelig og snill. Jeg er ikke vant til at han er sånn. Hva kan dette være og komme av? Uvant når kontakten har vært minimal. 

Anonymkode: 18167...365

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Han er kanskje på en bra plass i livet.

  • Liker 7
  • Hjerte 3
Skrevet

Fått seg dame.

Anonymkode: 571cf...dae

  • Liker 2
  • Nyttig 1
Skrevet

Uansett grunn ville jeg vel bare blitt glad og satt pris på det 😊

Anonymkode: b6db0...f63

  • Liker 2
  • Hjerte 2
Skrevet

Eller så skal han ha bevis på at han er snill/hyggelig/god, mens du er nøytral, sånn at han får mer samvær i retten (ellers hos familievernskontoret, for de fleste mannfolk tror at de bestemmer utfallet i et møte der) fordi han er en enkel person som tror at dette er det avgjørende. Evt lenge siden han har fått seg noe å vil ty til deg, fått seg dame å må bevise at du er den sure gale eksen.

Anonymkode: c1959...1f7

Skrevet

Juletider nå  vettu 🙂🎅 

  • Hjerte 1
Skrevet
Maskinfører skrev (27 minutter siden):

Juletider nå  vettu 🙂🎅 

This.

  • Liker 1
Skrevet
Capazitet skrev (6 minutter siden):

This.

Mulig det 🙂 til og med Ebenezer ble vennlig da 🙂 

  • Liker 1
Skrevet

Tipper han er blitt dumpet eller avvist og forsøker få bekreftelse fra kvinner han har fått før. Hvis han normalt er kjip og kald mot deg er det lite sannsynlig at personligheten hans har endret seg over natten..

Anonymkode: 2ab56...202

  • Liker 2
Skrevet

Uansett hva så hold deg «som før». Svar på det han spør om og ikke noe mer. Plutselig snur han ryggen og blir som før igjen, så blir du den som sender masse meldinger med mange smileys.

For min del hadde det nesten vært litt alarmerende om en far ikke hadde særlig kontakt med barnemor.

Anonymkode: 93da8...181

  • Liker 2
  • Nyttig 1
Skrevet

Min blir sånn når det er noe han vil ha fra meg.

Anonymkode: d135e...3ce

  • Liker 2
Skrevet

Om du savner han så forstår jeg jo at du prøver å legge noe i det. 

Anonymkode: 90dfd...ffe

Skrevet

Han vil ha deg tilbake!!

Anonymkode: 0bdea...69f

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...