Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei! Er gravid etter fryseforsøk i styrt syklus og er nå kommet til uke 10 og skal slutte på Cyclogest og Progynova. Det sitter langt inne å bare slutte tvert på disse, men begynner å bli veldig lei av særlig Cyclogest.. Noen her inne som har sluttet på dagen 10 uker som det har gått greit med? Eller er det noen som har gått på det lengre etter råd fra klinikken? 

Anonymkode: 8f4bf...b8f

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hadde så problemer med det samme! Sluttet i uke 10. Fryseforsøk som akkurat nå ligger og sover ved siden av meg  ❤️
 

Lykke til 🤞❤️

Anonymkode: d7bf8...644

  • Hjerte 1
Skrevet

Følg anbefalingene fra legen din :) Lykke til!

Anonymkode: 1f4e3...4ae

  • Hjerte 1
Skrevet

Jeg trappet ned progesteron over et par dager fra 10+6. Progynova sluttet jeg med på dagen. Det ser ut til å ha gått bra. 

Anonymkode: 844c5...5fb

  • Liker 1
Skrevet

Jeg syntes også at det var fryktelig skummelt å stoppe med støttemedisinene, og sa det til legen. Han sa at det var helt trygt, men at jeg kunne trappe ned over et par dager med det som var igjen av medisinen når jeg kom til 10+0 hvis det føltes bedre. Jeg tok halv dose cyclogest i noen dager, husker jeg i hvert fall. Det gikk veldig bra, resultatet av det svangerskapet er fire år nå. 

Anonymkode: 69d35...743

  • Hjerte 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...