Baby Skrevet 6. desember 2005 #1 Skrevet 6. desember 2005 (endret) Fatter ikke hva som har skjedd. Lastet ned et anti-virus program som ble anbefalte meg, Panda. Så skulle jeg restarte maskinen og nå funker ingenting. Eneste som kommer opp er valg av bruker, men når jeg velger min profil kommer det bare opp et blankt skrivebord. Ikke startmeny eller noen ikoner. Hva har skjedd? Er det håp om å redde den eller må alt legges inn på nytt? Endret 6. desember 2005 av Baby
Gjest Gjest Skrevet 6. desember 2005 #2 Skrevet 6. desember 2005 Dataene og profilen din er nok ikke borte, men det kan ha skjedd en feil som har gjort at Windows har laget en blank profil. Start Utforsker, og se hva du finner i mappen "Documents and Settings" på C:. Ligger det flere mapper der, bl.a. en med ditt brukernavn? Eller er det to, en som heter det samme som brukernavnet ditt, og en med brukernavnet ditt + ".001" eller noe slikt?
Baby Skrevet 6. desember 2005 Forfatter #3 Skrevet 6. desember 2005 Hvordan får jeg startet eksplorer da?
Gjest Gjest Skrevet 6. desember 2005 #4 Skrevet 6. desember 2005 Tja... mange måter å gjøre det på. Hva med å høyreklikke på startknappen og velge "Utforsk" (eller "Explore" hvis det er engelsk Windows)?
Baby Skrevet 6. desember 2005 Forfatter #5 Skrevet 6. desember 2005 (endret) Tja... mange måter å gjøre det på. Hva med å høyreklikke på startknappen og velge "Utforsk" (eller "Explore" hvis det er engelsk Windows)? ← Hadde bare startknappen vist seg så.... Endret 6. desember 2005 av Baby
Gjest Gjest Skrevet 6. desember 2005 #6 Skrevet 6. desember 2005 Hva med Ctrl + Alt + Delete, deretter knappen "Oppgavebehandling"/"Task Manager", deretter "Fil" > "Ny oppgave" ("File" > "New Task"), og skriv "explorer"?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå