Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Samboeren og jeg har jubileum snart, og tenker å spise ute den dagen, men vi har ingen som kan være barnevakt. Babyen er 3 måneder. Tror dere at det er mulig å ta babyen med, slik at han sover i vogna mens vi spiser? 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Helt ok, og helt vanlig. 

Men jeg ville ikke gjort det om jeg ikke var relativt sikker på at babyen faktisk kom til å sove og være rolig. Det er ikke kult med illskrikende baby på restaurant.. Så gjerne legge middagen til en tid hvor dere vet at han mest sannsynlig kommer til å sove? 

 

Anonymkode: 09c32...4b8

  • Liker 2
Skrevet

Ja, det kan gå helt fint. Det kan også bli gråt og skrik, amming og byssing. Bra dere begge er der, slik at minst en person kan ta baby og en kan spise. 

Anonymkode: 1c3d0...9b1

  • Liker 1
Skrevet

Vi tok med var baby på restaurant i den alderen. Vår sov ikke i vogn engang, men det gikk veldig bra. De er jo ikke mye våkne i den alderen, så hun sov enten i sjalet eller lå på puppen. Er verre å ta henne med nå som hun er eldre 😅

 

Anonymkode: 6e59d...257

  • Liker 1
Skrevet

Tror jeg begynte gå på kafé og restaurant når baby var den alder. Mulig du må amme underveis men det er jo ikke farlig

Anonymkode: 2c4b1...d57

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...